ISBN:9788360599952

Angielski na mp3. Konwersacje dla średnio zaawansowanych

Autor: Dorota Guzik

Wydawnictwo: DiM – Nauka i Multimedia

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 18.91 zł.

Oszczędzasz: 0%

Kurs audio do samodzielnej nauki ze słuchu na poziomie średnio zaawansowanym, który prezentuje tematy codziennych konwersacji. Jego głównym celem jest pomoc w pokonaniu oporu przed mówieniem w obcym języku oraz w opanowaniu słownictwa przydatnego w typowych sytuacjach komunikacyjnych. Nagrany przez native speakerów pozwala osłuchać się z autentycznym językiem.
Kurs obejmuje 64 tematy codziennych konwersacji – 100 sytuacji doskonalących wypowiadanie się, ponad 1300 słów, zwrotów i pełnych zdań do powtarzania.
Wszystkie słowa i wyrażenia są od razu tłumaczone, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko opanować i utrwalić materiał, a specjalnie opracowane ćwiczenia umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy, w podróży, w domu. Dzięki zastosowanemu systemowi „Karaoke” (pliki lrc) podczas słuchania lekcji tekst nagrania może być wyświetlany na przenośnym odtwarzaczu mp3, mp4 lub ekranie komputera.
Na publikację składają się: pliki mp3, pliki lrc, pliki PDF z tekstem kursu (dialogi, słowa i zwroty z tłumaczeniami, ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami) i instrukcją odtwarzania jego wersji audio.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 18.91 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
18.91 zł publio.pl

Dorota Guzik - inne e-booki

E-booki podobne do "Angielski na mp3. Konwersacje dla średnio zaawansowanych"