ISBN:9788360599969

Angielski dla początkujących i średnio zaawansowanych. Konwersacje na wakacje

Autor: Dorota Guzik

Wydawnictwo: DiM – Nauka i Multimedia

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 16.91 zł.

Oszczędzasz: 0%

Kurs audio do samodzielnej nauki ze słuchu na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym, który prezentuje tematy codziennych konwersacji. Jego głównym celem jest pomoc w pokonaniu oporu przed mówieniem w obcym języku oraz w opanowaniu słownictwa przydatnego w typowych sytuacjach w podróży: na lotnisku, w hotelu, w sklepie czy u lekarza. Nagrany przez native speakerów, pozwala osłuchać się z autentycznym językiem.
Wszystkie słowa i wyrażenia są od razu tłumaczone, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko opanować i utrwalić materiał, a specjalnie opracowane ćwiczenia umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy, w podróży, w domu. Dzięki zastosowanemu systemowi „Karaoke” (pliki lrc) podczas słuchania lekcji tekst nagrania może być wyświetlany na przenośnym odtwarzaczu mp3, mp4 lub ekranie komputera.
Na publikację składają się: pliki mp3, pliki lrc, pliki PDF z tekstem kursu (dialogi, słowa i zwroty z tłumaczeniami, ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami) i instrukcją odtwarzania jego wersji audio.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 16.91 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
16.91 zł publio.pl

E-booki podobne do "Angielski dla początkujących i średnio zaawansowanych. Konwersacje na wakacje"