Metody i modele zarządzania w warunkach społeczeństwa wiedzy

Autor: Zdzisław Cygan

Wydawnictwo: Warszawska Wyższa Szkoła Zarządzania

Oszczędzasz: 36%

„Oddajemy do rąk Czytelników zbiór materiałów dotyczących metod i modeli zarządzania przedsiębiorstwem w warunkach społeczeństwa wiedzy.
W ostatnich latach wiele mówi się o zarządzaniu, o postępie naukowo-technicznym i innowacyjnym, o aspektach ekonomicznych i organizacyjnych działań w warunkach budowy społeczeństwa innowacyjnego przy wykorzystaniu szeroko pojętej wiedzy, w warunkach tzw. high technology, a więc robotyzacji, zastosowania nowych materiałów produkcyjnych, tańszych lecz o lepszych parametrach techniczno-technologicznych, a więc lżejszych, wytrzymalszych, o lepszych właściwościach eksploatacyjnych.
Jesteśmy świadkami dynamicznego rozwoju nowych środków przekazu i przetwarzania informacji, które zapewniają dynamiczny rozwój nauki, techniki, produkcji, marketingu, handlu itp. i to w działalności wirtualnej. Przyspieszenie rozwoju w tych obszarach działalności ludzkiej sprawia, że musimy systematycznie analizować i oceniać na bieżąco zachodzące zmiany, by móc wypracowywać nowe, bądź uaktualniać istniejące formy i metody organizacji i zarządzania, by móc dobrze i skutecznie zarządzać i zapewnić w sposób ciągły i dynamiczny rozwój kraju, regionu czy danej społeczności, by mobilizować społeczność pracowniczą do wydajnych i efektywnych działań, z korzyścią dla zakładu pracy i satysfakcji pracowników, zgodnie z rysującymi się zasadami działania w warunkach społeczeństwa wiedzy.
Opracowanie to ma ułatwić Czytelnikom zapoznanie się z rozwojem metod i modeli zarządzania we współczesnym przedsiębiorstwie, znaczeniem podejścia systemowego w rozwoju zarządzania, w działaniach innowacyjnych, znaczeniem i rozwojem wiedzy w zarządzaniu przedsiębiorstwem, którą powinni zgłębiać, doskonalić, wszyscy pracownicy, bez względu na zajmowane stanowisko” – fragment wstępu

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 17,88

Formaty Cena Księgarnia
pdf
17,88 zł gandalf.com.pl
pdf
19,60 zł ibuk.pl
pdf
21,00 zł ravelo.pl
pdf
25,20 zł zinamon.pl
pdf
25,20 zł swiatebookow.pl
pdf
27,99 zł publio.pl
pdf
18,00 zł
(z kodem prom.)
28,00 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Metody i modele zarządzania w warunkach społeczeństwa wiedzy"