ISBN:9788360968260

Fastlane milionera

Autor: MJ DeMarco

Wydawnictwo: Gall

Stron: 528

Opłacalność: 5.71 zł/100 stron

Książkę tę można uznać za niebywale pożyteczny „podręcznik” jak sensownie rozwijać własny biznes, aby zostać milionerem. Zwłaszcza dla ludzi młodych, ambitnych i przedsiębiorczych, próbujących znaleźć swój własny sposób na sukces biznesowy i finansowy, może być to cenna „książka kucharska”, zawierająca wiele naprawdę porządnie ułożonych i sensownych przepisów oraz rad. Tyle że nie wystarczy jej przeczytać. Trzeba jeszcze przyłożyć się i ugotować...
Bogusław Kott, prezes Banku Millennium

Nie znoszę książek, w których autor zaczyna od opisu swojego lamborghini. Ta książka tak właśnie się zaczyna. Nie znoszę książek, w których słowo „bogactwo” jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Ta książka pełna jest takich deklinacji. Nie da się jej odmówić jednak kilku naprawdę ciekawych pomysłów i przemyśleń - jeśli czujesz, że praca na etacie nie jest dla Ciebie, jeśli zastanawiasz się nad alternatywą, przeczytaj Fastlane milionera. Być może zmieni Twoje postrzeganie posiadania własnego biznesu.
Jeśli doda Ci odwagi, by zacząć, było warto.

Paweł Tkaczyk, właściciel agencji brandingowej Midea

MJ DeMarco ma bardzo radykalne poglądy, jeśli chodzi o biznes, styl życia i zarabianie pieniędzy. Dał temu wyraz w Fastlane milionera, dzięki czemu książka jest bardzo wyrazista, wzbudza emocje i kontrowersje. Na pewno warto przeczytać tę pozycję, ponieważ jest to książka, która może wstrząsnąć Twoim światopoglądem, wyrzucić Cię ze strefy komfortu i zainspirować do działania.
Tak jak zrobiła to w moim przypadku.

Marcin Kądziołka, prezes zarządu wydawnictwa Złote Myśli

Gdybyś był maksymalnie zdeterminowany, aby stać się bogatym i nie martwić się już więcej o pieniądze, móc realizować swoje pasje i żyć tak jak chcesz, i spotkałbyś na ulicy milionera, to o co byś go zapytał? Czy wpłynęłoby to na Twoje życie? Ta książka to 528 stron odpowiedzi na wszystkie pytania, które mógłbyś mu zadać. Jeżeli ona nic nie zmieni w Twoim życiu, to znaczy, że nie ma już dla Ciebie ratunku. Teraz albo nigdy!
Olgierd Graca, wydawca

Najlepsza cena: Vagabook
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 30.14 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
  25.83 zł
w programie Nexto Premium
43.05 zł nexto.pl
mobi epub
30.14 zł vagabook.pl
mobi epub
30.14 zł ibuk.pl
mobi epub
30.84 zł gandalf.com.pl
mobi epub
32.29 zł litres.pl
mobi epub
od 31.00 zł
(dla stałych klientów)
34.44 zł ebookpoint.pl
mobi epub
38.31 zł swiatebookow.pl
mobi epub
43.05 zł empik.pl
mobi epub
43.05 zł virtualo.pl
mobi epub
43.05 zł
(z kodem prom.)
43.05 zł woblink.pl
mobi
38.70 zł zinamon.pl
epub
38.70 zł zinamon.pl

MJ DeMarco - inne e-booki

E-booki podobne do "Fastlane milionera"