Biznes XXI wieku

Autor: Robert Kiyosaki

Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji

Czy niepokoi Cię korupcja w świecie korporacji i międzynarodowych banków? Czy złości Cię to, że rząd robi zbyt wiele złego i za mało dobrego?

A może jesteś zły na samego siebie, że wcześniej nie zająłeś się własnymi finansami? Cóż, życie nie jest łatwe. Pytanie brzmi: co masz zamiar z tym zrobić?

Narzekanie na stan gospodarki i zrzucanie winy na innych nie zapewni Ci lepszej przyszłości finansowej – jeśli chcesz być bogaty, musisz sam o to zadbać. Musisz wziąć przyszłość w swoje ręce i zatroszczyć się o własne źródło utrzymania – i to już dziś!

Potrzebujesz własnego biznesu. Dla większości ludzi to mogą być trudne czasy, ale przed wieloma przedsiębiorcami właśnie teraz otwierają się wspaniałe możliwości. To jest odpowiedni czas na zakładanie własnej firmy. Nigdy nie było na to lepszego momentu!

Biznes XXI wieku to kluczowa książka, która pomoże Ci rozpocząć biznes w marketingu sieciowym. Dzięki niej Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznaj i zastosuj praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 30,86

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub pdf
od 27,77 zł
(dla stałych klientów)
30,86 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub pdf
30,86 zł onepress.pl
bez DRM mobi epub pdf
30,96 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub pdf
35,15 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub pdf
37,00 zł legimi.com
bez DRM mobi epub pdf
37,00 zł virtualo.pl
bez DRM mobi epub pdf
19,90 zł
(w abonamencie)
37,00 zł zlotemysli.pl
bez DRM mobi epub
37,00 zł empik.pl

E-booki podobne do "Biznes XXI wieku"