Nienawidzę was!!!

Autor: Piotr Stróżyński

Wydawnictwo: Jirafa Roja

Stron: 250

Opłacalność: 3.84 zł/100 stron

Oszczędzasz: 23%

Nienawidzę was!!! to historia o emocjonalnych deformacjach braci z patologicznego domu alkoholika. Mimo że dzieli ich dwanaście lat, są tak samo nieprzystosowani i bezsilni wobec życiowych zadań. Nienawidzą rodziców, a uczucie to przenoszą na otoczenie, usiłując obwiniać je za własne porażki.

Akcja powieści toczy się dwutorowo. Paweł wpada na trop tajemnicy - znajduje zapiski starszego brata, buntownika z czasów schyłku PRL, muzyka, który po próbie ocenzurowania występu jego zespołu na festiwalu w Jarocinie postanowił nielegalnie uciec z Polski, lecz przepadł bez śladu. Za pomocą publikacji opartego na faktach opowiadania młodszy brat próbuje znaleźć zaginionego przed laty Piotra. Podąża jego śladami, jednocześnie zmagając się z własnymi słabościami: alkoholizmem i nieudacznością. Nie umie oprzeć się narastającej w nim wściekłości i agresji. Narasta proces demoralizacji młodszego z braci, który chociażby z uwagi na pierwszoosobową narrację wydaje się być głównym bohaterem powieści.

Podobnie jak w przypadku powieści Chaos i świńska skóra autor nie stroni od drastycznych scen, opisów imprez zakrapianych alkoholem, zbliżeń seksualnych. Przedstawia też skrajnie kontrowersyjne poglądy.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 9,60

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
12,45 zł publio.pl
bez DRM pdf
od 8,64 zł
(dla stałych klientów)
9,60 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
  7,20 zł
w programie Nexto Premium
11,40 zł nexto.pl

Piotr Stróżyński - inne e-booki

E-booki podobne do "Nienawidzę was!!!"