ISBN:9788361362562

Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto?

Autor: Daniel Tokarz

Wydawnictwo: Global Profit

Kiedy osoba nieznająca rynku metali szlachetnych usłyszy coś o sztabce złota, wyobraża sobie przedmiot o ogromnej wartości wielkości cegły. Tak naprawdę złoto inwestycyjne jest przeznaczone dla każdego odbiorcy, ponieważ najmniejsze sztabki czy monety mają wagę już poniżej 1 grama, a ich wartość może nie przekraczać 100 zł. Ze względu na wysokość marży kupno tych monet i sztabek nie jest najbardziej opłacalne, ale z racji budowania dobrych nawyków i przetarcia szlaków warto rozpocząć inwestowanie nawet od takich małych porcji złota.

W tytule książki została zawarta nie tylko właściwość chemiczna złota, lecz także prawda ekonomiczna: złoto zachowuje wartość przez długi okres i chroni nas przed niekorzystnymi scenariuszami rynkowymi.

Jeżeli zastanawiasz się nad ulokowaniem części swojego kapitału w metalach szlachetnych lub chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat złota, ta książka będzie znakomitym przewodnikiem – podpowie Ci, jak zrobić to w sposób bezpieczny i najbardziej zoptymalizowany.

Dowiesz się:

dlaczego warto inwestować w złoto; jakie są wady złota; jak bezpiecznie kupić złoto;gdzie najtaniej kupić złoto; jak sprawdzić prawdziwość złota; jak sprzedać i kupić złoto w cenie zbliżonej do ceny spot; jakie produkty ze złota najlepiej wybrać; jak nie zapłacić podatku przy zakupie i sprzedaży złota; jak przechowywać złoto; jak samemu stworzyć lokatę strukturyzowaną bazującą na złocie jak analizować rynek złota i prognozować przyszłość; jak i gdzie na terenie Polski wypłukać własne złoto. I wiele, wiele więcej… O autorze

Daniel Tokarz – właściciel firmy inwestującej od 2004 roku w produkty i instrumenty pasywne. Założyciel jednej z pierwszych na rynku polskim firm produkujących i sprzedających wideokursy (blisko 100 wydanych kursów i kilkaset tysięcy sprzedanych produktów). Współproducent programów komputerowych. Autor kilkunastu książek w wersji papierowej, e-booków oraz bestsellerowych audiobooków oferowanych we wszystkich największych księgarniach na rynku polskim. Właściciel nieruchomości mieszkalnych i użytkowych przynoszących comiesięczne przychody z wynajmu. Uczestnik setek transakcji kupna i wynajmu nieruchomości. Od 1998 roku inwestor giełdowy specjalizujący się w spółkach dywidendowych i zabezpieczaniu inflacyjnym z wykorzystaniem metali szlachetnych w postaci złota i srebra. Autor wyróżnionego referatu podczas Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych w 2012 roku, który na podstawie analizy wskaźników giełdowych trafnie przewidział zachowanie spółek z sektora deweloperskiego w kolejnych latach. Prywatnie mąż Magdy oraz tata Zuzi i Jaśka. Pasjonat żeglarstwa, golfa, astronomii, matematyki finansowej, tańca, wspinaczki, snowkitingu nurkowania i płukania złota.

 

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.29 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 53.60 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 48.24 zł
(dla stałych klientów)
53.60 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
54.84 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
54.84 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
55.61 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
56.95 zł onepress.pl
mobi epub pdf
od 51.26 zł
(dla stałych klientów)
56.95 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
59.63 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  40.20 zł
w programie Nexto Premium
62.31 zł nexto.pl
mobi epub pdf
  40.20 zł
w programie Nexto Premium
62.31 zł nexto.pl
mobi epub pdf
67.00 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
67.00 zł ibuk.pl
mobi epub
54.94 zł litres.pl
mobi epub
56.40 zł ebuczek.pl
mobi epub
56.40 zł ebuczek.pl
mobi
60.30 zł zinamon.pl
epub
60.30 zł zinamon.pl
pdf
60.30 zł zinamon.pl

Daniel Tokarz - inne e-booki

E-booki podobne do "Złoto nie rdzewieje. Jak inwestować w złoto?"