ISBN:9788361432333

Barbara Brylska w najtrudniejszej roli

Autor: Barbara Rybałtowska

Wydawnictwo: Axis Mundi

Oszczędzasz: 0%

 Bestsellerowa biografia pierwszej damy polskiego kina, znanej w Polsce, Rosji oraz w wielu europejskich krajach ze wspaniałych ról filmowych.
 
Biografię Barbary Brylskiej czyta się jednym tchem. Jest to opowieść o życiu pełnym wielkich emocji, o marzeniach i o najważniejszych mężczyznach jej życia. Książka została wzbogacona o zdjęcia z filmoteki i prywatnego archiwum Artystki.
 
Wydawnictwo Axis Mundi z przyjemnością prezentuje uaktualnioną, uzupełnioną o kolejne rozdziały i wzbogaconą unikalnymi fotografiami nową edycję książki, która kilkanaście lat temu znajdowała się na czołowych miejscach list bestsellerów.
 
"Barbara Brylska ze wszech miar warta jest naszej uwagi. Urzeka niezwykłą urodą, odwagą, otwartością i rzadką umiejętnością bycia sobą. Ani sława, ani niepowodzenia nie są w stanie temu przeszkodzić. Basia jest osobą wyjątkową, wartą opisywania i wielkiej uwagi. Cieszę się, że czytelnicy będą mogli choć w skrócie poznać jej ostatnie dokonania. Niebawem minie czternaście lat od chwili, gdy napisana przeze mnie książka "Barbara Brylska w najtrudniejszej roli" znalazła się po raz pierwszy w rękach czytelników. Pisałam to wszystko w najtrudniejszym okresie życia mojej bohaterki, prywatnie mojej przyjaciółki - chciałam czymś zająć myśli Barbary, choć na krótkie chwilę oderwać od tragedii po stracie ukochanej córki. Myślę, że wtedy udało mi się jej troszeczkę pomóc. Na szczęście miała jeszcze syna, talent i  hart, co pomaga jej pracować i trwać z raną nie do zagojenia." - Barbara Rybałtowska
 
"Do dziś pamiętam, jak piorunujące wrażenie zrobiła na mnie Barbara Brylska w ‘Faraonie’. To zetknięcie się z metafizyczną urodą, niecodzienną osobowością i wreszcie wielkim talentem aktorskim sprawia, że każde spotkanie z Basią jest dla mnie świętem." - Bogusław Linda
Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 12.72 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
12.72 zł publio.pl
mobi epub
18.93 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 18.38 zł
(dla stałych klientów)
20.42 zł ebookpoint.pl
mobi epub
21.25 zł swiatebookow.pl
mobi epub
21.25 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
21.25 zł legimi.com
mobi epub
24.90 zł woblink.pl
mobi epub
  17.94 zł
w programie Nexto Premium
27.81 zł nexto.pl
mobi epub
29.90 zł ibuk.pl
epub
24.50 zł ebuczek.pl
mobi
25.40 zł zinamon.pl
epub
25.40 zł zinamon.pl

Barbara Rybałtowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Barbara Brylska w najtrudniejszej roli"