ISBN:9788361485179

Kreatywność. Jak ją rozwijać w sobie i w organizacji

Autor: Marek Stączek

Wydawnictwo: EdisonTeam.pl

Stron: 192

Opłacalność: 10.03 zł/100 stron

Kolejna, i znów świetnie napisana, książka Marka Stączka. Tym razem autor „wziął na warsztat” jeden z procesów umysłowych szczególnie wyróżniających ludzi w całym świecie przyrody a jednocześnie niezwykle skomplikowany – kreatywność. Stączek nie tylko przystępnie tłumaczy, co współczesna psychologia o nim wie, ale pokazuje, jak go rozwijać. Ten praktyczny aspekt książki będzie niezwykle cenny dla każdej osoby, dla której twórcze myślenie jest podstawą aktywności zawodowej. A może nie tylko… Bo bez kreatywności trudno wyobrazić sobie satysfakcjonujące życie, nie tylko to profesjonalne.
Marcin Rotkiewicz, „Polityka”

Marek Stączek w sposób konkretny i uporządkowany pokazuje metody, dzięki którym organizacja może przejść od stadium rozwojowego „Pomysłowego Dobromira” do etapu, w którym mikro i makro innowacje spowodują skok wartości firmy. Autor Kreatywności podaje managerom i pracownikom konkretne narzędzia, dzięki którym kreatywność przestanie być świętem, a stanie się codziennością. Pokazuje, jak ważna jest rola środowiska sprzyjającego innowacjom, jak bardzo opłacalne jest stworzenie i rozwijanie takiego klimatu pracy.
Monika Lech, Dyrektor Pionu Informacje, Grupa Onet.pl S.A.

Książkę Marka Stączka otwiera intrygujące zadanie: „Kiedy wieje wielki wiatr, większość ludzi szuka schronienia, a tylko niektórzy budują wiatraki” i rzeczywiście, autor w dalszej części swoich rozważań podaje sposoby na budowanie. Dzieli się doświadczeniem związanym z rozwijaniem kreatywnego myślenia i przedsiębiorczego działania. Ciekawym zabiegiem jest zaproszenie do dyskusji ludzi ze świata biznesu, sztuki, organizacji, nauki. Czytelnik bez wątpienia znajdzie wiele praktycznych pomysłów i inspiracji. Gorąco polecam!
Edyta Brykała, Dyrektor Zarządzająca Noble Concierge

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 19.25 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
  12.50 zł
w programie Nexto Premium
23.25 zł nexto.pl
pdf
od 17.33 zł
(dla stałych klientów)
19.25 zł ebookpoint.pl
epub
21.41 zł ebuczek.pl
pdf
22.02 zł gandalf.com.pl
pdf
22.50 zł zinamon.pl
pdf
25.00 zł woblink.pl
pdf
25.00 zł swiatebookow.pl
pdf
od 5.00 zł
(dostęp online)
25.00 zł ibuk.pl

Marek Stączek - inne e-booki

E-booki podobne do "Kreatywność. Jak ją rozwijać w sobie i w organizacji"