ISBN:9788361744313

Kuchnia Pięciu Przemian dla dzieci zdrowych i alergicznych

Autor: Monika Biblis, Magdalena Dudek

Wydawnictwo: Escape Magazine

Czy wiesz, że nasz poradnik pomógł już tysiącom dzieci?

Kuchnia Pięciu Przemian dla dzieci zdrowych i alergicznych to kompleksowy przewodnik dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom zdrowe posiłki każdego dnia.

 • Jeśli Twoje dziecko jest alergikiem, to masz przed sobą gotowy poradnik, który pokaże Ci, w jaki sposób możesz samodzielnie wyleczyć dziecko z alergii. Monika i Magda doskonale znają ten problem, bo obie samodzielnie wyleczyły (!) swoje dzieci, bez szkodliwych i chemicznych środków, przepisywanych przez lekarzy. Skorzystaj z doświadczenia dwóch matek, które wygrały zdrowie swoich dzieci. Tobie też się uda.
 • Jeśli Twoje dziecko jest zdrowe, to masz ogromne szczęście. Zobacz, jak możesz ulepszyć posiłki dla swojego dziecka, aby były jeszcze bardziej wartościowe i energetyczne.

Poza tym:

 • Nauczysz się, jak właściwie klasyfikować i równoważyć pięć smaków (zgodnie z Tradycyjną Chińską Medycyną), aby posiłki były smaczne, zdrowe i zgodne z rytmem natury.
 • Przyszłe mamy dowiedzą się, co jeść w czasie ciąży i w trakcie karmienia piersią, aby dobrze się czuć i przekazywać dziecku jak najzdrowszy pokarm.
 • Dowiesz się też, jak poszczególne organy funkcjonują w ciągu doby, kiedy mają swoje minima i maksima oraz jak można dzięki temu ułożyć odpowiedni tryb życia całej rodziny.
 • Nauczysz się, jak naturalnymi sposobami, znanymi naszym babciom, leczyć pierwsze objawy chorób.
 • Znajdziesz szereg informacji ze współczesnej dietetyki, np. na temat witamin i soli mineralnych, ich zdrowotnego znaczenia i występowania w produktach.

Dodatki specjalne

W publikacji znajdziesz tabelki zawierające klasyfikację smaków oraz natury poszczególnych produktów - wszystko zgodnie z filozofią Pięciu Przemian.

Jest także dodatek pt. Jak dbać o atopową skórę dziecka. Obie autorki mają doświadczenie w walce z AZS u swoich dzieci, więc dokładnie wiedzą, co działa, a co nie.

Ponad 100 sprawdzonych przepisów kulinarnych

Największym atutem książki są przepisy sprawdzone przez Monikę i Magdę. Ponad 100 propozycji kulinarnych - dla dzieci zdrowych, dla alergików, a także dla mam karmiących oraz kobiet w ciąży.

Jest także sporo przepisów bezmięsnych, specjalnie dla wegetarian.

Opinie klientów

Ania W.: Wspaniała książka! Dzięki niej moje dziecko nie musi już brać leku antyhistaminowego, objawy alergii zniknęły prawie w 100%, a ja jestem zachwycona gotowaniem według Pięciu Przemian. Nie tylko dzieciom ono służy, mi również! Dziękuję Autorkom za pokazanie, że mamy wielki skarb w zasięgu ręki i nasze życie dzięki niemu może mieć zupełnie inną jakość!!!

Aneta: Świetnie wytłumaczone zawiłości filozofii pięciu przemian. Bardzo smaczne i proste przepisy, którym oddałam się bez reszty. Ciekawy rozdział o witaminach i właściwościach produktów. Pyszny rosół i syrop z cebuli wyciągnął moje córki z choroby. Obyło się bez leków i wizyt w przychodni :)) Polecam.

Helena Michalska: Polecić mogę wszystkim mamom i babciom, jak można zadziałać samemu, zanim pójdzie się do lekarza po antybiotyk. Dziękuję i pozdrawiam.

Iza: Jestem bardzo zadowolona z kupna tej książki, dopiero zaczynam gotować według podanych przepisów, ale dzięki temu ze wszystko jest ładnie rozpisane nie mam problemów. Dodatkowy atut dla mnie to wersja e-book, mieszkam za granica i nie muszę płacić za przesyłkę i czekać kilka dni tylko kilka minut. Dziękuję

Dagder: Książka super. Wreszcie wiedziałam co mam jeść jako mama karmiąca dzieciaka z AZS. Nie musiałam kombinować i po omacku testować na synku działania produktów. Do tej pory tj przez 7 miesięcy bazowałam na książkach Anny Ciesielskiej, które bardzo pomogły, ale są dosyć trudne a mamy karmiące AZSka mają dużo więcej ograniczeń niż jest to wymienione u AC. Świetne przepisy i teoria 5P wyjaśniona bardzo przystępnie. To działa!! Dowodem jest skóra mojego dziecka i niewielkie już zmiany na skórze. Dziękuję Wam!

Przeczytaj pozostałe opinie do tego produktu
(zakładka "komentarze") i zobacz, że ta książka naprawdę pomaga.

Jeśli jesteś:

 • rodzicem, który chce zdrowo odżywiać swoje dzieci,
 • rodzicem, który chce wyleczyć swoje dziecko z alergii,
 • mamą karmiącą piersią,
 • kobietą w ciąży,
 • dietetykiem.

koniecznie przeczytaj ten poradnik.

Wydanie pierwsze, poprawione i zaktualizowane w 2012 r.

"Wydanie pierwsze" tego tytułu ukazało się w 2010 roku. Od lipca 2012 r. tytuł sprzedawany jest w nowszej wersji tj. "wydanie pierwsze, poprawione i zaktualizowane".

ISBN: 978-83-61744-31-3 (9788361744313) - edycja elektroniczna
ISBN: 978-83-61744-51-1 (9788361744511) - edycja drukowana

Zdrowie Twojego dziecka jest
dla Ciebie i dla nas najważniejsze,
dlatego kup ten poradnik
i skorzystaj z doświadczenia autorek.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Monika Biblis - inne e-booki