Odpowiedzialność urzędników

Autor: Adam Makosz, Łukasz Sobiech

Wydawnictwo: Infor Biznes

Oszczędzasz: 0%

Książka napisana z myślą o pracownikach administracji państwowej i samorządowej, którym – według nowych przepisów – za popełnione błędy grożą pociągnięcie do odpowiedzialności i kary finansowe. Z drugiej strony, każdy interesant załatwiający sprawy w urzędach może traktować tę publikację jako poradnik, jak dochodzić swoich roszczeń po błędnych decyzjach urzędników.
Publikacja zawiera m.in.: informacje o tym, jakie kary – również finansowe – grożą urzędnikom za błędne decyzje, wskazówki, jak unikać zdarzeń, w których mogliby zostać posądzeni o naruszenie prawa, obszerne omówienie obowiązującej od maja 2011 r. ustawy o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy publicznych i porady dla interesantów dotkniętych skutkami błędnych decyzji urzędników.
Czytając książkę warto pamiętać, że w Polsce każdego dnia sprawami obywateli zajmuje się ponad 300 tysięcy urzędników, a efektem ich pracy są tysiące decyzji. Niestety, wciąż się zdarza, że urzędnicze werdykty nie tylko naruszają przepisy prawa, ale również wyrządzają szkody obywatelom.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.54 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 99.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
99.00 zł publio.pl

Adam Makosz - inne e-booki

Łukasz Sobiech - inne e-booki

E-booki podobne do "Odpowiedzialność urzędników"