ISBN:9788361957973

Ustawa o refundacji z komentarzem

Autor: Piotr Duda, Marcin Flak, Oskar Luty

Wydawnictwo: Infor Biznes

Oszczędzasz: 0%

Pierwsze kompleksowe, biznesowe i przystępne opracowanie nowej ustawy o refundacji. Lektura obowiązkowa dla lekarzy, zarządów szpitali, aptekarzy, hurtowników wyrobów farmaceutycznych oraz właścicieli firm farmaceutycznych i medycznych. Książka jest podsumowaniem najważniejszych zmian, jakie już wpłynęły i nadal będą wpływać na cały rynek obrotu produktami refundowanymi, a zwłaszcza na sytuację pacjentów.
W publikacji znajdują się m.in.: praktyczne porady, jak odnaleźć się w gąszczu nowych przepisów, wskazówki, jak negocjować, obliczać i stosować ceny leków refundowanych, sugestie, jak reklamować i promować produkty refundowane, opis funkcjonowania aptek w nowym systemie, wyszczególnienie nowych obowiązków lekarzy związanych z przepisywaniem leków refundowanych.
Autorzy poddają ustawę analizie z perspektywy wytwórców farmaceutyków, podmiotów prowadzących sprzedaż hurtową, szpitali, lekarzy, właścicieli aptek i urzędników. Pokazują, że pośpiech legislacyjny, nieprzeprowadzenie szerokich konsultacji społecznych ani prawdziwej debaty merytorycznej skutkuje „oderwaniem” prawa od praktyki, konfliktami pomiędzy różnymi środowiskami i „dopisywaniem” w ostatniej chwili produktów do listy refundacyjnej.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.76 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 138.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
138.99 zł publio.pl

E-booki podobne do "Ustawa o refundacji z komentarzem "