ISBN:9788362180936

Asertywność i sztuka celnej riposty. Jak umiejętnie i skutecznie odpierać krytykę i ataki słowne oraz rozładowywać sytuacje konfliktowe

Autor: Matthias Nöllke

Wydawnictwo: BC Edukacja

Oszczędzasz: 31%

Seria: Biznes Bestseller

Powinienem był mu na to od razu odpowiedzieć... – jak często zdarza ci się tak pomyśleć?

W dyskusjach, negocjacjach czy rozmowach z kolegami nie zawsze wygrywa ten, kto ma najmocniejsze argumenty. O wiele częściej liczą się błyskotliwe komentarze.
Niestety w chwili, gdy powinieneś zareagować celną ripostą, w Twojej głowie hula wiatr. Dopiero po kilku minutach wpadasz na genialną odpowiedź, której powinieneś był udzielić...

Wypracuj w sobie szybkość reagowania! Pamiętaj, że asertywność ułatwia życie, a cięta riposta częstokroć pozwala na odparcie ataków i rozładowanie sytuacji konfliktowych. Dzięki tej książce poznasz techniki wykorzystania riposty w praktyce i najważniejsze zasady asertywności. Znajdziesz tu m.in. wskazówki, jak wykorzystywać mowę ciała, reagować na bezpodstawną krytykę i radzić sobie z nieuzasadnioną agresją słowną. A wszystko to zobrazowane licznymi przykładami i ćwiczeniami, które pokażą każdemu, jak stać się mistrzem ciętej riposty!

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 13.67 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
16.14 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
19.90 zł publio.pl
mobi epub
od 12.30 zł
(dla stałych klientów)
13.67 zł ebookpoint.pl
mobi epub
13.67 zł onepress.pl
mobi epub
17.47 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  11.39 zł
w programie Nexto Premium
18.04 zł nexto.pl
mobi epub
18.99 zł empik.pl
mobi epub
18.99 zł virtualo.pl

Matthias Nöllke - inne e-booki

E-booki podobne do "Asertywność i sztuka celnej riposty. Jak umiejętnie i skutecznie odpierać krytykę i ataki słowne oraz rozładowywać sytuacje konfliktowe"