Grzeczne dziewczynki stoją w miejscu... A przebojowe kobiety robią karierę. Przewrotny poradnik kobiety z charakterem: co grzeczna dziewczynka musi robić inaczej, żeby dogonić rasową businesswoman

Autor: Kate White

Wydawnictwo: MT Biznes

Przez wiele lat Kate White prowadziła życie grzecznej dziewczynki – potulnie wsłuchiwała się w czyjeś polecenia i wykonywała je, starała się przypodobać ludziom, pracowała za trzech – do momentu aż pominięto ją w rekrutacji na stanowisko redaktor naczelnej pisma, którym zarządzała od paru miesięcy. W końcu zdała sobie sprawę, że jedyną drogą do sukcesu jest śmiałość i odwaga. Potem poszła jak burza!

Kate White opowiada o tym, jak zmieniła swój styl i wizerunek. Daje ci konkretne, proste rady, jak zacząć prowadzić życie na najwyższych obrotach i spełnić zawodowe marzenia. Dzięki programowi dziewięciu kroków pokazuje, jak przeć do przodu i dostawać to, czego się pragnie.

Na początku musisz sprawdzić, ile jest w tobie grzecznej dziewczynki, a ile kobiety przebojowej, i rozwiązać test. Potem White omawia każdą z obowiązkowych dla przebojowych kobiet dziewięciu strategii, dzieląc się jednocześnie własnym doświadczeniem i opowiadając o śmiałych poczynaniach kobiet, które na swoim polu działania osiągnęły wszystko co możliwe. Oprócz inspiracji dostaniesz też wskazówki i opis technik, dzięki którym odkryjesz:

  • trzy niezwykłe korzyści płynące z tego, że stałaś się kobietą przebojową, w tym możliwości rozwoju zawodowego, na których bardzo ci zależy
  • dlaczego ograniczenie pracy do wymiaru krótszego niż sześćdziesiąt godzin tygodniowo jest mądrym posunięciem
  • jak wprawić szefów w zachwyt pomysłami, dzięki którym twoja firma zdystansuje konkurencję o całe lata świetlne
  • pięć słów, których zwycięzcy nigdy nie wypowiadają
  • jak zarządzać własnym wizerunkiem – kształtować go, zmieniać, sprawiać, żeby inni postrzegali cię jako dynamicznego lidera
  • kiedy i w jaki sposób podejmować ryzyko, łamać zasady gry i słuchać podpowiedzi intuicji… A to jeszcze nie wszystko!

Książka Grzeczne dziewczynki stoją w miejscu... A przebojowe kobiety robią karierę może cię zmotywować, wzmocnić oraz zmienić w kobietę, która nie tylko MA marzenia i pragnienia, ale również je realizuje!

O AUTORZE KATE WHITE zaczęła karierę w branży wydawniczej od magazynu „Glamour”, wygrywając konkurs na 10 Najlepszych Studentek. Potem została redaktor naczelną „Family Weekly” i „Mademoiselle”. Następnie zajmowała kluczowe stanowiska redakcyjne w magazynach „Child”, „Working Woman” oraz „McCalls”. Obecnie jest naczelną czasopisma „Redbook”. Kate White mieszka w Nowym Jorku z mężem, prowadzącym programy informacyjne Bradem Holbrookiem, i dwójką dzieci.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Kate White - inne e-booki

E-booki podobne do "Grzeczne dziewczynki stoją w miejscu... A przebojowe kobiety robią karierę"