ISBN:9788362222162

Za zakrętem

Autor: Marika Krajniewska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Papierowy Motyl

Stron: 150

Opłacalność: 6.8 zł/100 stron

Oszczędzasz: 55%

Dwie kobiety, wielkie emocje, wspomnienia i współczesna Rosja w tle – to elementy składające się na najnowszą książkę wydawnictwa Papierowy Motyl.

Kilka lat ogromnego bólu i wspomnień. Wcześniej na wielu rzeczach im zależało, widziały, jak dookoła toczyło się życie. Ale w jednej chwili ich świat rozpadł się na kawałki. Anna i Irina – główne bohaterki powieści Krajniewskiej Za zakrętem – przeżyły dramat utraty ukochanych dzieci. Ta tragedia początkowo je podzieliła, zrodziła nienawiść kobiet wobec siebie. Jednak wkrótce okazało się, że tylko one potrafią zrozumieć się nawzajem. Z czasem Anna i Irina stawały się sobie coraz bliższe, a ich niechęć stopniowo przerodziła się w przyjaźń. Wspólne cierpienie stworzyło dziwny, nieraz toksyczny, siostrzany związek obu kobiet, którego nie sposób zrozumieć, nie będąc w ich sytuacji. Jest on dla nich równocześnie zbawienny i zgubny. Czy będą umiały pokonać własne cierpienie i znaleźć wyjście z sytuacji, w jakiej się znalazły?

Najnowsza pozycja wydawnictwa Papierowy Motyl to książka o dramatycznych sytuacjach w życiu i o jego wyzwaniach. Ta niezwykła historia dwóch kobiet jest bogata w emocje i momenty, które zmuszają do refleksji i wzruszeń. Czytelnik patrzy na świat przez pryzmat ekstremalnej sytuacji, w jakiej znalazły się bohaterki książki i zadaje sobie pytania „czy nienawiść może przerodzić się w przyjaźń”, „jak można pokonać ból po stracie dziecka”? Stara się dociec, co czeka obie kobiety za tytułowym zakrętem…

Powieść Za zakrętem ma jeszcze jednego głównego bohatera – Petersburg, w którym mieszkają obie kobiety i gdzie rozgrywa się akcja książki. Marika Krajniewska bardzo realistycznie i z ogromną dbałością o detale, które otaczają bohaterów, opisała swoje rodzinne miasto. Pokazała czytelnikowi współczesną Rosję, jakiej nie pozna z pierwszych stron gazet. To kraj samotnych kobiet. Mężczyźni piją, albo giną w wypadkach, zdarza się też, że traci się dzieci… Dzięki tej książce możemy dowiedzieć się, nie tylko o tym, jak żyje się we współczesnej Rosji, ale też poznać nieco jej kultury, choćby dzięki wizytom głównych bohaterek w Ermitażu – muzeum kultury i sztuki w Petersburgu, największym w Rosji i jednym z największych na świecie.

Wydanie dostępne w nowej wersji formatu MOBI.

Najlepsza cena: Vagabook
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 15 ofert ebooków od 10.20 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
10.20 zł vagabook.pl
mobi epub
10.58 zł ebuczek.pl
mobi epub
10.78 zł gandalf.com.pl
mobi epub
11.25 zł litres.pl
mobi epub
12.00 zł sensus.pl
mobi epub
od 10.80 zł
(dla stałych klientów)
12.00 zł ebookpoint.pl
mobi epub
12.00 zł septem.pl
mobi epub
13.35 zł swiatebookow.pl
mobi epub
15.00 zł woblink.pl
mobi epub
od 4.92 zł
(dostęp online)
15.00 zł ibuk.pl
mobi epub
  10.80 zł
w programie Nexto Premium
16.74 zł nexto.pl
mobi epub
21.00 zł empik.pl
mobi epub
21.00 zł virtualo.pl
mobi epub
22.76 zł publio.pl
mobi
13.50 zł zinamon.pl
epub
13.50 zł zinamon.pl

Marika Krajniewska - inne e-booki

E-booki podobne do "Za zakrętem"