Na granicy snu

Autor: Anna M Gorgolewska

Wydawnictwo: Papierowy Motyl

Stron: 172

Opłacalność: 6.54 zł/100 stron

Oszczędzasz: 44%

Rena ulega wypadkowi samochodowemu i budzi się w krainie Koh-i-noor.  Okazuje się, że niektóre elementy wpisujące się w krajobraz tego fantastycznego miejsca są jej dobrze znane... „Na granicy snu" przenosi czytelnika na pogranicze światów: z rzeczywistości, w której na co dzień funkcjonujemy, do całkiem innego świata, który być może jest tylko fantastyczną ułudą, ale równie dobrze może być światem równoległym dostępnym tylko wybranym.

Anna M. Gorgolewska – mieszka w niewielkim nie wielkim miasteczku na Dolnym Śląsku. Bardzo kocha zwierzęta, zwłaszcza czarne koty. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą. Interesuje się historią i archeologią. Uwielbia czytać (głównie literaturę faktu). Urodzona poetka, od kilku lat prozatorka, czerpiąca wielką radość z pisania.

„Pomysł na książkę „Na granicy snu” pojawił się, kiedy przez przypadek natrafiłam na dziwnie brzmiące słowo - koh-i-noor. Kilka linijek tekstu sprawiło, że w ciągu godziny miałam w głowie gotową fabułę. Ponieważ pracuję z młodzieżą, odruchowo książkę przeznaczyłam dla tej grupy wiekowej. W warstwie podstawowej książka należy do kategorii powieści obyczajowych z domieszką przygody i sensacji, ale głębiej można odczytać dużo więcej”. – Anna M. Gorgolewska.

„Na granicy snu” to powieść młodzieżowa, jednak przeznaczona również dla dorosłego czytelnika, w której znajdzie on niewątpliwie coś dla siebie. Obyczajowość przeplata się z sensacją, tworząc niepowtarzalny świat przygód, który zaskakuje, uwodzi i przyciąga. Poznajcie przygody głównych bohaterów, młodych ludzi, którzy wyruszą w niezwykłą podróż, zabierając nas ze sobą.

„Nieprzenikniona ciemność otoczyła ją ze wszystkich stron. Rena wyciągnęła przed siebie ręce i powoli, z pewnym wahaniem, zrobiła krok do przodu. Ostrożnie wybadała stopą grunt. Wzmocniła nacisk nogi. Podłoże okazało się zaskakująco stabilne.

Kolejny krok.

Jeszcze jeden.

I jeszcze.

            Dłonie dotknęły nierównej i wilgotnej powierzchni. Stanęła na palcach, ale nad głową nie wyczuła kompletnie nic. Zaczęła posuwać się wzdłuż ściany. Wydawało się jej, że skała ciągnie się w nieskończoność. Przystanęła. Nie była pewna, czy kręci się w kółko, czy też zagłębia się we wnętrze góry. Przypomniała sobie jaskinię. Zadrżała. A co, jeśli… Potrząsnęła głową, by przegonić natrętne myśli. Podjęła przerwaną wędrówkę, ale po kilku minutach dała za wygraną.

Było coraz mniej czasu.”

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 11,25

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
11,25 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
od 10,80 zł
(dla stałych klientów)
12,00 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
14,25 zł ibuk.pl
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
15,00 zł woblink.pl
mobi epub
17,80 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  12,00 zł
w programie Nexto Premium
19,00 zł nexto.pl
mobi
13,50 zł zinamon.pl
epub
13,50 zł zinamon.pl
pdf
13,50 zł zinamon.pl