ISBN:9788362247790

Cień Debory

Autor: Magdalena Mosiężna

Wydawnictwo: JanKa

Oszczędzasz: 41%

Nowa powieść Magdaleny Mosiężnej jest kontynuacją losów bohaterów Maryli i Debory, którzy próbują odbudować życie w zniszczonej wojną Warszawie. W realiach tworzącej się Polski Ludowej będą skazani na nieustanne rozliczanie przeszłości, własnej, indywidualnej, ale też przyjaciół i znajomych. Będą konfrontować się z wyzwaniami: okaleczeniami ciał i dusz, polityką opresyjnej władzy, pamięcią. Będą wystawieni na próby lojalności – w małżeństwach i przyjaźniach. Którzy z nich przeżyją? Dla kogo teraźniejszość pokoju okaże się trudniejsza niż wojenna przeszłość? Kogo będzie jeszcze stać na miłość i wierność? To powieść o podnoszeniu się z gruzów, bliskości i tęsknocie, straconych złudzeniach i nowych nadziejach. O trudach odradzającego się życia.

Mimo traumatycznych wydarzeń, nieoczekiwanych wyborów i trudnych emocji towarzyszących lekturze drugi tom sagi Magdaleny Mosiężnej otulił mnie i wyciszył. To ogromna przyjemność obserwować, jak niedawna debiutantka rozwija skrzydła, daje się ponieść wyobraźni i czasom, o których opowiada.

Kasia Sosnowicz, sieczyta.com.pl

Magdalena Mosiężna
Urodzona w 1991 roku w Lubaczowie. Wychowała się na Podkarpaciu, w miejscowości Lisie Jamy. W dzieciństwie próbowała sił w poezji. Studiowała w Rzeszowie, planowała wrócić w rodzinne strony, lecz została w mieście dla pewnego rzeszowianina. Prawniczka z nakazu rozumu, pisarka z wyboru serca. Nie wyobraża sobie poranka bez czarnej kawy, wieczoru bez czytania przed snem ani domu bez kota. Debiutowała powieścią Maryla i Debora (JanKa 2020).

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 8.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
8.90 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
11.41 zł ebuczek.pl
mobi epub pdf
11.41 zł ebuczek.pl
mobi epub pdf
od 10.80 zł
(dla stałych klientów)
12.00 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
12.10 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
13.35 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
15.00 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
15.00 zł publio.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
15.00 zł legimi.com
mobi epub
10.80 zł litres.pl
mobi epub
15.00 zł empik.pl
mobi
13.50 zł zinamon.pl
epub
13.50 zł zinamon.pl
pdf
13.50 zł zinamon.pl

Magdalena Mosiężna - inne e-booki

E-booki podobne do "Cień Debory"