ISBN:9788362252619

Żegnaj Jaśmino

Autor: Ewa Barańska

Wydawnictwo: Telbit

Jaśmina jest licealistką, którą natura hojnie obdarzyła talentem i urodą. Dom dał jej miłość, zasady moralne i... niezbyt mocne poczucie własnej wartości. Pragnęła być na topie i dobrze się bawić, najlepiej z narkotykowym dopingiem. Nigdy nie chciała popaść w nałóg.

Była przekonana, że wszystko ma pod kontrolą, tymczasem niepostrzeżenie dla siebie przekroczyła cienką granicę, poza którą nie rozróżnia się już dobra od zła, niegodziwość powszednieje, sumienie traci wrażliwość, nieprawość staje się sposobem na życie, i gdzie nawet okrutna zbrodnia nie przywołuje do opamiętania.

Za czyny popełnione w nierzeczywistym świecie narkotycznych oparów karę wymierza świat realny. Jaką cenę zapłaci Jaśmina?

Ewa Barańska jest znaną autorką książek dla dzieci i młodzieży. W jej dorobku literackim znajdują się m.in. powieści: Kosmiczna heca, czyli wakacje z Zielonym, Kosmiczna heca, czyli na Wiridii, Kamila, Karla M., Ja, Blanka, Z kim płaczą gwiazdy; opowiadania: Propozycja nie do odrzucenia, Nocna przygoda, oraz słuchowiska radiowe: Filip i Helena i Ezechiel.W swoich powieściach dla młodzieży autorka podejmuje tematy trudne, ale aktualne; nie stroni też od tematów kontrowersyjnych, takich jak samobójstwo czy anoreksja.

Wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Wydawnictwa TELBIT "Kamila" została doceniona przez młodych czytelników i znalazła się na liście najlepiej sprzedających się książek dla młodzieży w Polsce.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Ewa Barańska - inne e-booki

E-booki podobne do "Żegnaj Jaśmino"