ISBN:9788362402687

Jak przełamać barierę mówienia w języku obcym i nauczyć się płynnie mówić?

Autor: Arkadiusz Włodarczyk

Wydawnictwo: Create Yourself

Nauczenie się mówienia w języku obcym i dojście do płynności językowej jest proste, ale czasami niełatwe. Proste, ponieważ to zbiór kilkunastu reguł, które trzeba stosować, by osiągnąć sukces językowy. Niełatwe, ponieważ po drodze pojawia się wiele pułapek oraz problemów, co czyni osiągnięcie płynności językowej…trudnym ! A te trudności czasami tworzymy sobie sami.

W książce opisałem szereg tych problemów oraz rozwiązania, byś szybciej i sprawniej doszedł do płynności językowej. Skupiłem się na najczęstszych przeszkodach i wyzwaniach, z którymi spotkaliśmy się ja i moi lektorzy, pracując z osobami indywidualnie.

W tym poradniku znajdziesz szereg odpowiedzi na tematy takie jak:

- jak przełamać barierę mówienia - jak obniżyć stres, gdy masz mówić w języku obcym -jak zwiększyć swoją pewność siebie -jak poradzić sobie z krytyką -jak poradzić sobie z emocjami towarzyszącymi mówieniu (lęk, wstyd, frustracja i poczucie bycia gorszym) - jak pracować nad perfekcjonizmem - co zrobić, by dojść do płynności językowej

Mam nadzieję, że ta książka pomoże Ci przełamać bariery językowe i dojść do płynności językowej…w jak najkrótszym czasie !

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 21.33 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
21.33 zł gandalf.com.pl
pdf
22.62 zł ibuk.pl
pdf
25.81 zł swiatebookow.pl
pdf
26.10 zł zinamon.pl
pdf
29.00 zł litres.pl
pdf
32.79 zł ebuczek.pl

E-booki podobne do "Jak przełamać barierę mówienia w języku obcym i nauczyć się płynnie mówić?"