Kamuflaż

Autor: Ewa Ostrowska

Wydawnictwo: Oficynka

Oszczędzasz: 30%

Mocny, przerażający thriller psychologiczny
Nevada – małe miasteczko w stanie Iowa. Ciche, spokojne, w którym nic się nie dzieje, aż do dnia, kiedy tuż sprzed domu Hellen i Williama Barkinsów znika w dziwnych okolicznościach bawiący się w piaskownicy ich sześcioletni synek, Patrick. Szeryf początkowo sądzi, że chłopczyk po prostu gdzieś się schował. Życzliwi mieszkańcy wraz z miejscową policją przeszukują każdy możliwy zakątek miasta. Bez rezultatu. Mijają kolejne dni, a kidnaper milczy. Po tygodniu oszalała z niepokoju Hellen dostrzega siedzącego przy piaskownicy synka. Ale to nie Patrick. To manekin dziecka w ubraniu Patricka, z przylepionym do głowy skalpem chłopca...
Niewyobrażalne okrucieństwo, bezradność ofiar, panika i poczucie narastającej grozy wśród zdezorientowanych mieszkańców Nevady… Ta powieść to zaproszenie do umysłu mordercy. Kto z niego skorzysta, zmieni się na zawsze.

Ewa Ostrowska – pisarka i dziennikarka, autorka kilkudziesięciu książek, w tym wielu opowiadań i powieści dla dzieci i młodzieży, powieści obyczajowych oraz kryminałów i thrillerów. Studiowała socjologię na Uniwersytecie Łódzkim, w tym też mieście rozpoczynała karierę dziennikarską. Znana z takich powieści, jak Pamiętaj o róży, Sidła strachu, Gra ze śmiercią w tle. Laureatka wielu nagród i wyróżnień. Wielbicielka przyrody.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 23,05

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 20,75 zł
(dla stałych klientów)
23,05 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
23,10 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
24,26 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
29,70 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
29,70 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
  19,80 zł
w programie Nexto Premium
31,35 zł nexto.pl
mobi epub
23,00 zł
(z kodem prom.)
33,00 zł woblink.pl
mobi epub
33,00 zł litres.pl
mobi epub
33,00 zł publio.pl
mobi
24,80 zł zinamon.pl
epub
24,80 zł zinamon.pl
pdf
24,80 zł zinamon.pl

Ewa Ostrowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Kamuflaż"