ISBN:9788362482665

Angielski. Wersja amerykańska (Kurs podstawowy)

Wydawnictwo: EDGARD

Oszczędzasz: 0%

Kurs przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw języka angielskiego w wersji amerykańskiej. Polecany zwłaszcza osobom wyjeżdżającym do USA w celach turystycznych, do pracy i na studia.
Kurs podstawowy obejmuje 12 lekcji (148 min nagrań) i uczy blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów przydatnych m.in. podczas przedstawiania się, pytania o drogę, w podróży, w hotelu, na zakupach, w nagłych wypadkach, w czasie rozmowy o pracę.
Do plików audio dołączona jest książka (plik pdf), która zawiera pełny zapis wszystkich nagrań, odpowiedzi do ćwiczeń oraz podsumowanie wyjaśniające najważniejsze różnice (leksykalne i gramatyczne) między angielskim brytyjskim (British English) i amerykańskim (American English).
W pliku pdf znalazły się także podstawowe informacje gramatyczne, wiadomości o języku oraz informacje dla osób wyjeżdżających do pracy w USA. Ostatnia lekcja poświęcona jest w całości jej poszukiwaniu – uczy słownictwa i wyrażeń niezbędnych każdej osobie udającej się do Stanów Zjednoczonych w celach zarobkowych.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 26.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
26.90 zł publio.pl

E-booki podobne do "Angielski. Wersja amerykańska (Kurs podstawowy)"