Audio kurs. 5 języków - 1 kurs Niezbędnik każdego podróżnika

Autor: PRACA ZBIOROWA

Wydawnictwo: Edgard

Oszczędzasz: 0%

„Niezbędnik każdego podróżnika” to wyjątkowy kurs do nauki aż pięciu najpopularniejszych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz włoskiego. Przeznaczony jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tymi językami oraz wszystkich tych, którzy pragną opanować najważniejsze zwroty i wyrażenia niezbędne w podróży.
Kurs audio złożony z plików mp3 oraz podręcznika w formie pliku PDF uczy m.in. przedstawiania się, pytania o drogę, rezerwowania stolika w restauracji, zamawiania posiłków oraz kupowania biletów. Ponadto zawiera informacje o wymowie każdego z pięciu języków oraz listy napisów ostrzegawczych i informacyjnych.
Podręcznik podzielony jest na części odpowiadające poszczególnym językom, z których każda składa się z sześciu lekcji. Część audio to około 160 minut nagrań w wykonaniu native speakerów z pięciu krajów. Można ich słuchać na komputerze oraz na każdym odtwarzaczu mp3, a dzięki temu uczyć się podczas podróży, w samochodzie, na spacerze, a nawet leżąc na plaży.
„Niezbędnik każdego podróżnika” to praktyczne rozmówki, z którymi bez problemów porozumiesz się podczas wypraw w wiele zakątków świata.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 26,90

Formaty Cena Księgarnia
pdf
26,90 zł publio.pl

PRACA ZBIOROWA - inne e-booki

E-booki podobne do "Audio kurs. 5 języków - 1 kurs Niezbędnik każdego podróżnika"