Francuski. Konwersacje

Wydawnictwo: EDGARD

Oszczędzasz: 0%

Kurs audio do samodzielnej nauki ze słuchu na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym, który prezentuje tematy codziennych konwersacji. Jego głównym celem jest pomoc w pokonaniu oporu przed mówieniem po francusku oraz w opanowaniu słownictwa przydatnego w typowych sytuacjach komunikacyjnych.
Kurs obejmuje 15 uporządkowanych tematycznie lekcji, ciekawe i praktyczne dialogi, prezentujące słowa, zwroty i pełne zdania do powtarzania za lektorem oraz zestawy interesujących ćwiczeń. Wszystkie one dotyczą sytuacji, z którymi stykamy się w codziennym życiu, takich jak szukanie mieszkania, problemy z komunikacją miejską, zakupy przez internet czy zakładanie konta w banku.
Dodatkowym uzupełnieniem kursu jest podręcznik (plik pdf) zawierający pełny tekst nagrań wraz z ich tłumaczeniami, a także słownictwo podsumowujące każdą lekcję. Zamieszczono też w nim kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń utrwalających nowo poznane słowa.
Scenki i dialogi zostały opracowane tak, aby uczyć typowych zwrotów używanych w języku mówionym. Wysokiej jakości nagrania pozwalają osłuchać się z językiem francuskim, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 24,90

Formaty Cena Księgarnia
pdf
24,90 zł publio.pl

E-booki podobne do "Francuski. Konwersacje"