Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy deDOMO

Autor: Agnieszka Szeżyńska, dr Grzegorz Śpiewak

Wydawnictwo: Lingo

Oszczędzasz: 32%

Masz dziecko w wieku 3-6 lat? Znasz choć trochę angielski? Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce języka, a nie wiesz jak? Angielski metodą deDOMO jest właśnie dla Ciebie!
Angielski dla rodziców przedszkolaka oparty jest na nowatorskiej metodzie nauki w domu. deDOMO to: edukacja, motywacja i interakcja rodzic dziecko.
Przewodnik językowy dla rodziców przedszkolaka zawiera: 20 okazji do ćwiczenia angielskiego z przedszkolakiem, modelowe scenki z dialogami rodzic-dziecko, wypowiedzi dziecka i rodziców na każdą okazję, pełne tłumaczenie na język polski, wskazówki i podpowiedzi, czyli gramatyka i frazeologia przy okazji, scenariusze domowych gier językowych.
Twórcy metody deDOMO, jak również współpracujący z nimi autorzy, redaktorzy i konsultanci, sami są rodzicami i właśnie dla rodziców stworzyli pierwszą serię publikacji do nauki angielskiego w domu.
Metodykę Angielskiego dla rodziców doceniły m.in. Ministerstwo Edukacji Narodowej, które wraz z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji przyznało projektowi certyfikat Europejskiego Roku Kreatywność i Innowacji, Uniwersytet Dzieci - partner edukacyjny oraz British Council Poland - partner akademicki.


Ebook zawiera dodatkowe materiały w formacie mp3

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 13,44

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 12,10 zł
(dla stałych klientów)
13,44 zł ebookpoint.pl
pdf
17,71 zł swiatebookow.pl
pdf
  11,94 zł
w programie Nexto Premium
18,90 zł nexto.pl
pdf
19,90 zł sensus.pl
pdf
19,90 zł septem.pl
pdf
19,90 zł legimi.com
pdf
19,90 zł virtualo.pl

Agnieszka Szeżyńska, dr Grzegorz Śpiewak - inne e-booki

E-booki podobne do "Angielski dla rodziców przedszkolaka. Przewodnik językowy deDOMO"