Produkty pszczele w trudnych do leczenia chorobach dermatologicznych

Autor: Bogdan Kędzia, Elżbieta Hołderna-Kędzia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Borgis

W leczeniu części chorób znane współczesnej medycynie formy terapii okazują się niekiedy nieskuteczne i niekorzystne dla zdrowia. Dotyczy to m.in. leczenia niemowląt, kobiet w ciąży i ludzi w starszym wieku, kiedy zastosowane leki odznaczają się dużą toksycznością, szkodliwymi działaniami ubocznymi, względnie są przez chorych źle tolerowane. Wówczas w uzasadnionych przypadkach zachodzi konieczność skorzystania z niekonwencjonalnych metod leczenia. Jedną z nich jest apiterapia, czyli leczenie za pomocą produktów pszczelich.


W niniejszej książce podano przykłady zastosowania miodu, propolisu, pyłku kwiatowego, mleczka pszczelego, wosku pszczelego i jadu pszczelego w niektórych, trudnych do leczenia chorobach dermatologicznych.


Autorzy publikacji, prof. dr hab. n. farm. Bogdan Kędzia i mgr farm. Elżbieta Hołderna-Kędzia, są wybitnymi znawcami apiterapii. W swoim dorobku mają wiele artykułów i książek z tej dziedziny.


Za propagowanie wiedzy o leczniczych właściwościach produktów pszczelich prof. Bogdan Kędzia uhonorowany został Medalem Oddziału Pszczelnictwa w Puławach oraz Złotą Odznaką Polskiego Związku Pszczelarskiego.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 11,22

Formaty Cena Księgarnia
pdf
11,22 zł gandalf.com.pl
pdf
14,40 zł zinamon.pl
pdf
14,40 zł ravelo.pl
pdf
14,40 zł swiatebookow.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
15,20 zł ibuk.pl
pdf
14,90 zł
(z kodem prom.)
16,00 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Produkty pszczele w trudnych do leczenia chorobach dermatologicznych"