ISBN:9788363000301

Tylko w mojej głowie

Autor: Sharon M. Draper

Wydawnictwo: Linia

Oszczędzasz: 0%

Melody Brooks ma 11 lat, fotograficzną pamięć i ponadprzeciętną inteligencję. Niestety większość ludzi nie wie o tym. Melody nie potrafi mówić, ani chodzić. Urodziła się z porażeniem mózgowym i porusza się na wózku. Dzięki pomocy najbliższych osób znajduje sposób na to, żeby porozumiewać się z otoczeniem. To zaś pozwala jej podjąć próbę rywalizowania ze swoimi „zwykłymi" kolegami i koleżankami.
Książka Sharon M. Draper „Tylko w mojej głowie” przez blisko dwa lata utrzymywała się na liście bestsellerów New York Times. Nagrodzona licznymi nagrodami (jako książka dla młodzieży i dorosłych). Pisana z perspektywy dziewczynki uwięzionej w swoim własnym ciele, która chciałaby być zupełnie zwykłą dziewczyną mogącą mówić.

„Książka o człowieczeństwie, akceptacji i zrozumieniu. O miłości, radości, smutku i cierpieniu. Książka o życiu. Trudna, ale prawdziwa. Mam nadzieję, że każdy, kto ją przeczyta, zmieni swoje myślenie o osobach z niepełnosprawnością. Życzę, aby dotarła do jak najszerszego grona czytelników” – Grażyna Bałza vel Betuza (Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych KRASNAL)

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 28.29 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
28.29 zł publio.pl
mobi epub
28.30 zł woblink.pl

E-booki podobne do "Tylko w mojej głowie"