ISBN:9788363017262

Narciarstwo czyli jak poprawić technikę i przygotować się fizycznie do sezonu

Autor: Andrzej Peszek

Wydawnictwo: Landie

Stron: 152

Opłacalność: 21.05 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 31.99 zł.

Książka „Narciarstwo czyli jak poprawić technikę i przygotować się fizycznie do sezonu”, to efekt współpracy doskonałych instruktorów, świetnych fotografów i zwykłych narciarzy, dla których została stworzona. Układ książki i ujęcie tematu powstały właśnie według wskazówek tych ostatnich. Większość z nas narciarzy-amatorów chciałaby jeździć lepiej, wielu z nas lubi douczać się na własna rękę. To czego potrzebujemy to przejrzysty, a jednocześnie ciekawie zredagowany podręcznik, który będzie do nas przemawiał obrazem i prostymi, logicznymi wskazówkami. Taka jest właśnie nasza książka.

Uczymy jazdy karwingowej, czyli jazdy w zgodzie z nartami i naszymi naturalnymi ruchami. Dzięki tej książce będziesz jeździć lepiej, bezpieczniej, a przede wszystkim będziesz czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy na nartach.

W książce zachwycą Cię zdjęcia sekwencji narciarskich i wspaniałe scenerie alpejskie. Jej zawartość pomoże Ci lepiej przygotować się do sezonu, poprawić technikę, ale także da Ci wskazówki dotyczące dojazdu w Alpy czy ubezpieczeń narciarskich.

Ta książka do doskonały prezent dla Twoich najbliższych albo też dla Ciebie samego. Nie przegap tej okazji do sprawienia komuś ogromnej przyjemności.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 31.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 28.79 zł
(dla stałych klientów)
31.99 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
31.99 zł bezdroza.pl
mobi epub pdf
31.99 zł sensus.pl
mobi epub pdf
31.99 zł septem.pl

Andrzej Peszek - inne e-booki

E-booki podobne do "Narciarstwo czyli jak poprawić technikę i przygotować się fizycznie do sezonu"