ISBN:9788363080570

Jak na zawsze pozbyć się zaparć

Autor: Ewa Solankowa

Wydawnictwo: E-bookowo

Stron: 51

Opłacalność: 18.43 zł/100 stron

Podobno co trzeci Polak cierpi na zaparcia. Jeśli należysz do tej grupy, zapewne stosujesz już jakieś środki zaradcze:

  • Spożywasz produkty bogate w błonnik: czy zdajesz sobie jednak sprawę, że zbyt dużo błonnika w połączeniu z małą ilością wody zapycha jelita i powoduje efekt wręcz odwrotny?
  • Pijesz dużo wody: jednak co zrobić, żeby woda zatrzymała się w organizmie i nawilżała ciało, a nie przelatywała przez ciebie jak przez syfon?
  • Spożywasz ciemne pieczywo: ale czy wiesz, że bardzo często chleb jest ciemny, ponieważ piekarz dodaje do niego słód oraz, że razowe pieczywa nie służą każdemu?
  • Pijesz produkty mleczne zawierające dobre bakterie np. bifidophilus: bardzo dobrze, ale w większości przypadków kefiry i jogurty szkodzą szczególnie tym, którzy mają konstytucję zimną. Na szczęście możesz jeść inny produkt spożywczy, który działa podobnie.
  • W najgorszym razie zażywasz tabletkę przeczyszczającą, zzyli sprawiasz, że sytuacja staje się jeszcze bardziej krytyczna. Tabletka bowiem działa niezwykle agresywnie i tak naprawdę rozleniwia, osłabia i odwadnia twoje jelita. A poza tym działa tylko raz, a potem wszystko wraca do „normy”.

A teraz zadam ci pytanie: czy chcesz naprawdę pozbyć się uciążliwych zaparć i sprawić, aby twój układ trawienny zaczął pracować prawidłowo? Jeśli tak, instrukcję znajdziesz w tej książce. Ten poradnik został napisany dla ciebie, a nie dla lekarzy. Oznacza to, że w prosty i klarowny sposób przekazuję ci wiedzę, której korzenie sięgają kilku tysięcy lat wstecz. Dzięki niej poznasz:

  • 7 zasad zdrowego stylu życia;
  • proste techniki relaksacyjne;
  • 11 niezwykle prostych przepisów i porad, dzięki którym odrzucisz tabletki przeczyszczające.

A wszystko po to, aby twój organizm wrócił do równowagi, a zaparcia przeszły do lamusa.

Poradnik składa się z dwóch części. W pierwszej omawiam głównie teoretyczne zasady żywienia: jakich produktów unikać, a czego nie jeść absolutnie? Co zrobić, żeby jedzenie, które spożywasz służyło twojemu zdrowiu i dodawało energii?

Druga część zawiera bardzo proste przepisy i porady na potrawy, dzięki którym będziesz mogła wyrzucić tabletki przeczyszczające do kosza. Dodatkowo zapoznasz się z dwoma banalnie prostymi ćwiczeniami, dzięki którym stres nie będzie miał już na tobą tak silnej władzy.

Nie czekaj na cud, powrót do zdrowia zależy tylko od ciebie!

 

Ewa Solankowa jest terapeutką zabiegów ajurwedyjskich. Ukończyła wiele kursów zdrowego stylu życia i technik jogowskich. Praktykuje ćwiczenia oddechowe, jogę i medytację. Od kilkunastu lat odkrywa medycynę i kulturę Wschodu, gotuje wg 5 Przemian. Jeśli wiesz, co i jak jeść, możesz śmiało uznać jedzenie za jedno z najprostszych i najskuteczniejszych lekarstw. Pożywienie to wielki dar, nie wolno nam go zmarnować!

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 9.40 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
10.17 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 9.15 zł
(dla stałych klientów)
10.17 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
  8.40 zł
w programie Nexto Premium
13.02 zł nexto.pl
epub pdf
10.44 zł ibuk.pl
mobi epub
12.38 zł empik.pl
mobi epub
12.38 zł virtualo.pl
epub pdf
12.90 zł swiatebookow.pl
epub
9.40 zł zinamon.pl
pdf
9.40 zł zinamon.pl
pdf
10.25 zł ebuczek.pl
epub
14.50 zł litres.pl

E-booki podobne do "Jak na zawsze pozbyć się zaparć "