ISBN:9788363080952

Z tajnych akt KOD-u

Autor: Maciej Karwowski

Wydawnictwo: E-bookowo

Stron: 1191

Rok 1300. Na tereny Europy środkowo-wschodniej przybywa grupa humanoidalnych, rozumnych kotów. Kotiel, ich przywódca, proklamuje izolacjonistyczne Królestwo Kociej Doliny.

Rok 2003. Mruczysław Miau jest agentem Kociej Organizacji Detektywistycznej. Przypadkiem natrafia na przybłędę z Rosji – Sylwestra Cata. Za cenę oczyszczenia z zarzutu kradzieży, Sylwester wyrusza do Australii w celu pochwycenia nieuczciwego miliardera. Z czasem wplątuje się w grę mafii i wywiadów. Grę, w której wszystkie chwyty są dozwolone, a stawka wcale nie jest oczywista.


Pisaniem zajmuję się praktycznie od dzieciństwa, jednak dopiero od kilku lat podchodzę do tego na poważnie. Interesuję się historią (ze szczególnym naciskiem na okres II wojny światowej), grami video oraz muzyką (głównie szeroko pojęty rock&metal, choć staram się nie ograniczać jedynie do tych gatunków), ale nie zaniedbuję też innych dziedzin kultury – każda dobra książka jest mi przyjacielem, a i wartościowym filmem nie pogardzę (moim ulubionym jest Czas apokalipsy  Coppoli). Po zdaniu matury chciałbym studiować filologię rosyjską i, oczywiście, pisać.
Maciej Karwowski

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 7.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
8.16 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
od 7.84 zł
(dla stałych klientów)
8.71 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
9.00 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
  7.20 zł
w programie Nexto Premium
11.16 zł nexto.pl
mobi epub
9.00 zł litres.pl
mobi epub
10.25 zł empik.pl
mobi epub
10.25 zł virtualo.pl
mobi
7.80 zł zinamon.pl
epub
7.80 zł zinamon.pl
pdf
7.80 zł zinamon.pl

Maciej Karwowski - inne e-booki