ISBN:9788363097196

Niewidzialna wojna o Twoje życie

Autor: dr. Alfred J. Palla

Wydawnictwo: Bogulandia

Stron: 416

Opłacalność: 4.58 zł/100 stron

Oszczędzasz: 24%

Niewidzialna wojna o Twoje życie odsłania wypróbowane biblijne zasady walki duchowej, opisuje niezwykłe przeżycia i doświadczenia, demaskuje sposoby działania szatana, a także pokazuje jak unikać demonicznego wpływu i jak go usunąć. Oto niektóre z omawianych w niej tematów: Biblijne zasady zdrowia, Niebezpieczeństwa niekonwencjonalnych terapii, Fałszywe uzdrowienia, Dlaczego nie wszyscy zostają uleczeni?, Czemu Bóg toleruje zło?, Czy chrześcijanie mogą być zdemonizowani?, Przyczółki i bastiony Szatana, Przyczyny i symptomy zdemonizowania, Ochrona przed demonami, Posługa uwalniania, Hierarchia królestwa ciemności, Klątwy ciążące na narodach, Duchowa walka o miasta, Orędownictwo i spacery modlitewne.
Czytelnik otrzymuje książkę nader potrzebną i napisaną z ogromną wnikliwością. Wśród szerzącej się niewiary w istnienie szatana oraz przekonania o możliwości naukowego wyjaśnienia wszelkich zaburzeń psychicznych, praca dr. Alfreda Palli pozwala: dostrzec wyjaśnienie wielu niewytłumaczalnych zjawisk, spojrzeć z perspektywy Nieba na dobiegającą kresu historię wielkiego boju dobra ze złem, umocnić wiarę, ożywić nadzieję, głębiej doświadczyć i odwzajemnić miłość.


Alfred Palla — pisarz, teolog, biblista i podróżnik. Studiował w Pedagogicznym Studium Technicznym w Gliwicach, w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie oraz na Andrews University w stanie Michigan, a doktoryzował się w Fuller Theological Seminary w Kalifornii. Napisał między innymi:  Sukces w twoich rękachPoznaj swoją osobowość i dary duchowe, Radość mimo trudności, Skarby Świątyni, Sekrety Biblii, Całun Turyński: wielka historia czy wielka mistyfikacja?, Mądrostarożytnych, Kod Leonarda da Vinci: fakt czy fikcja?.


Z książką tą powinien zapoznać się każdy, komu nieobca jest poważna refleksja nad życiem.

- dr n. med. Jacek Matter

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 19.07 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 17.16 zł
(dla stałych klientów)
19.07 zł ebookpoint.pl
mobi epub
19.07 zł septem.pl
mobi epub
20.02 zł ebuczek.pl
mobi epub
20.53 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  15.00 zł
w programie Nexto Premium
23.25 zł nexto.pl
mobi epub
25.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25.00 zł woblink.pl
mobi epub
25.00 zł empik.pl
mobi epub
25.00 zł publio.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
25.00 zł legimi.com
mobi epub
25.00 zł virtualo.pl
mobi epub
od 7.00 zł
(dostęp online)
25.00 zł ibuk.pl
mobi
22.50 zł zinamon.pl
epub
22.50 zł zinamon.pl

dr. Alfred J. Palla - inne e-booki

E-booki podobne do "Niewidzialna wojna o Twoje życie"