Trzy różne kobiety, na pozór szczęśliwe, czy raczej pogodzone z losem. Wiele je dzieli, ale być może równie wiele łączy... Historia o nieśmiertelnej prawdzie – że to, czego szukamy, najczęściej znajduje się w najmniej spodziewanym miejscu. Opowieść o miłości, odwadze, o marzeniach, które czasami się spełniają, i o wierze, która czyni cuda. Marta, Ewelina i Maria zapraszają do swojego życia. W tej powieści mieszają się ich historie, łącząc w jedną, która przyjmuje zaskakujący obrót. Trzy kobiety, trzy osobowości, trzy różne światy. A jednak wiele wspólnego...

Z recenzji:

Trzy kobiety, trzy miłości, trzy tajemnice... Ta historia wzrusza, zachwyca i nie daje o sobie zapomnieć” – Agnieszka Krawczyk.

Dobry pomysł, ciekawa historia i ładunek pozytywnych emocji” – Mariusz Zielke.

Słowa autora: 'Moje postaci nie są przypadkowe i naprawdę istnieją, chociaż wydarzenia ukazane w książce nie zawsze miały miejsce' zaciekawiły mnie, bo lubię wszystko, co nie przypadkowe” Jolanta Kwiatkowska.

O Autorze:

Tworzy od zawsze, ale dopiero teraz postanowił wydać coś publicznie. Kocha czytać i jednocześnie pisać o książkach. Od paru miesięcy prowadzi w sieci blog literacki. Trzy to jego pierwsza próba prozatorska. Obecnie pracuje nad zbiorem opowiadań oraz kolejną powieścią. Z wykształcenia – pedagog specjalny.