ISBN:9788363142490

Paladyn: Proroctwo. Tom 1

Autor: Mark Frost

Wydawnictwo: Wydawnictwo Remi

Opłacalność: 4.63 zł/100 stron

Pełen zagadek thriller dla młodzieży autorstwa Marka Frosta,współtwórcy kultowego serialu „Miasteczko Twin Peaks” i scenariusza do komiksu „Fantastyczna czwórka”

Will stara się nie wyróżniać. Ma kiepskie stopnie, a w szkolnej drużynie biegaczy uchodzi za średniego zawodnika. Pewnego dnia popełnia jednak błąd i zwraca na siebie uwagę tajemniczej szkoły, której uczniowie, starannie wybrani spośród najzdolniejszej młodzieży w Ameryce, mają dostęp do najnowocześniejszych technologii i zdobyczy nauki.

Niebawem Willa zaczną śledzić tajemniczy mężczyźni w czerni, chłopak znajdzie się w samym środku trwających od tysiącleci zmagań potężnych sił...

"Znajdziecie w tej książce wszystko, o czym marzy młody czytelnik: niezwykłą tajemnicę, wciągającą fabułę i bohatera, którym mógłby być każdy z Was. W takich chwilach żałuję, że nie jestem już nastolatkiem!”

Rafał Kosik

"Nadzwyczajny chłopak! Niesamowite sytuacje! To ten typ książki-niespodzianki, którą dorośli wręczą Ci z opóźnieniem, bo sami musieli ją przeczytać!"

Maciej Parowski

Młodość i nowe umiejętności zostaną skonfrontowane ze starożytnymi tajemnicami i wielowiekową wojną.

„Kirkus”

Frost, autor książek dla dorosłych czytelników i współtwórca serialu „Twin Peaks”, debiutuje w dziedzinie powieści dla młodzieży thrillerem o błyskotliwej fabule, który jest jednocześnie pierwszym tomem trylogii. Ta historia oferuje świetną rozrywkę, a pod koniec w zajmujący sposób buduje podwaliny pod dalszy ciąg opowieści.

„Publishers Weekly”

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Mark Frost - inne e-booki

E-booki podobne do "Paladyn: Proroctwo. Tom 1"