Grecja. Morze, zabytki i radość życia

Autor: Dagmara Połeć

Wydawnictwo: Libea

Miniprzewodniki dla pasjonatów podróży to seria fascynujących publikacji, które przeniosą Cię w miejsca znane i nieznane. Pisane przez Autorów zakochanych w mieście, kraju i regionie, o którym piszą. Autorzy nie są zawodowymi dziennikarzami, nie piszą na zamówienie posiłkując się informacjami z innych przewodników, czy stron internetowych. Autentyczna znajomość tematu, niezmienna radość z poznawania nowych miejsc i pasja, sprawiają, że przewodniki czyta się z prawdziwą przyjemnością.

To inspirująca lektura przed wyjazdem, dla tych którzy chcą bliżej i lepiej poznać odwiedzane miejsce, odkryć atrakcje znane nielicznym. Wspaniałe fotografie pomogą zdecydować, które ciekawostki warto zobaczyć. Nie znajdziesz tu typowych wypełniaczy znanych z grubych, nieporęcznych przewodników - listy hoteli, muzeów czy restauracji - znajdziesz za to wszelkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci poznać Grecję z zupełnie nowej perspektywy.

W naszych miniprzewodnikach znajdziesz informacje o życiu codziennym mieszkańców, o kulturze, o obyczajach, o tym, co i gdzie zjeść, aby poczuć się jak prawdziwie rdzenny mieszkaniec. Znajdziesz informacje o interesujących miejscach wybranych przez naszych autorów. Dowiesz się jak mieszkańcy świętują i gdzie spędzają czas wolny. Dowiesz się także co warto przywieźć z wyprawy, aby cieszyć się oryginalną pamiątką z podróży. W powodzi tandetnych pamiątek "made in China" nasi autorzy wskażą Ci drogę do przedmiotów niecodziennych, niepowtarzalnych, niezwykłych.

Dagmara Połeć

Dagmara Połeć jest absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała filologię polską i klasyczną. W roku 2000 odbyła pierwszą podróż do Grecji i zakochała się w turkusie morza, pięknie zabytków oraz kulturze tego kraju. Po powrocie, z pomocą przyjaciół zaczęła naukę nowożytnej greki oraz poznawanie wszelkich aspektów kultury greckiej: historii, tańca, kuchni. Uzyskała certyfikat językowy Centrum Języka Greckiego w Thessalonikach. Brała udział w organizacji licznych wydarzeń kulturalnych związanych z Grecją, promowała ten kraj na łamach prasy oraz w radiu, współpracowała przy redagowaniu rozmówek polsko-greckich. Obecnie zajmuje się tłumaczeniami z języka greckiego, co roku odwiedza piękną Helladę i wciąż odkrywa tam coś nowego

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Dagmara Połeć - inne e-booki

E-booki podobne do "Grecja. Morze, zabytki i radość życia"