ISBN:9788363248147

Ronaldo. Obsesja doskonałości

Autor: Luca Caioli

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN

Stron: 438

Opłacalność: 5.93 zł/100 stron

Gdy młody, dobrze rokujący Portugalczyk pojawił się w Manchesterze United w 2003 roku, sir Alex Ferguson bez wahania ubrał go w koszulkę z numerem 7, którą kiedyś dumnie nosiły takie gwiazdy jak George Best, Eric Cantona czy David Beckham. Oczekiwania były ogromne, a Ronaldo nie rozczarował. Jako pierwszy piłkarz Premier League zdobył w 2008 roku tytuł Piłkarza Roku FIFA.

W czasie prezentacji na Estadio Santiago Bernabe'u 80 tysięcy kibiców przyszło oglądać swojego nowego idola. Od czasu słynnego transferu za 96 milionów euro do Realu Madryt, trwa jego dobra passa w zdobywaniu goli, która sprawia, że rywalizacja między nim a Leo Messim z FC Barcelona staje się jeszcze bardziej zaciekła. Król strzelców Primera Division już teraz na stałe zapisał się złoty- mi zgłoskami w historii piłki nożnej.

Luca Caioli w swojej książce opisuje historię Ronaldo nie tylko z perspektywy boiska, ale - jak nikt wcześniej - dociera do sekretów życia prywatnego, co w przypadku tak roz- poznawalnego piłkarza celebryty nie jest sprawą łatwą. Zapraszamy w wyjątkową podróż, zaczynającą się na małych boiskach podwórkowych, a kończącą w blasku reflektorów największych stadionów świata, gdzie prowadzi tylko jedna droga: ciężka praca i obsesyjne dążenie do doskonałości.

Polskie wydanie "Ronaldo. Obsesja doskonałości", wzbogacone niepowtarzalnym wstępem napisanym przez Jerzego Dudka, jest światową premierą pełnej wersji książki. Dla fanów CR7 - pozycja obowiązkowa.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 25.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25.99 zł litres.pl
mobi epub
27.97 zł ibuk.pl
mobi epub
28.00 zł ebuczek.pl
mobi
26.30 zł zinamon.pl
epub
26.30 zł zinamon.pl

Luca Caioli - inne e-booki

E-booki podobne do "Ronaldo. Obsesja doskonałości"