ISBN:9788363360238

Inwentaryzacja w sferze budżetowej

Autor: Magdalena Sobczak

Wydawnictwo: Infor Biznes

Oszczędzasz: 0%

Publikacja zawiera informacje o zasadach organizacji i dokumentacji inwentaryzacji (podział kompetencji, zakres obowiązków osób odpowiedzialnych, etapy i terminy przeprowadzania) w jednostkach sektora finansów publicznych. Wyjaśnia pojęcia i rodzaje inwentaryzacji oraz przepisy prawne w tym zakresie.
Opracowanie omawia takie zagadnienia jak: organizacja i zasady inwentaryzacji, dokumentacja, kompetencje i odpowiedzialność w zakresie inwentaryzacji, metody inwentaryzacji (spis z natury, potwierdzenie sald, weryfikacja), naruszenie dyscypliny finansów publicznych. W publikacji opisano również rolę kierownika, zadania głównego księgowego i komisji inwentaryzacyjnej, ich faktyczne uprawnienia i zadania. Liczne przykłady wskazują rozwiązania, jakie warto zastosować. Treść wzbogacona została o wzory i przydatne formularze, a także akty prawne związane z tematyką inwentaryzacji.
Książka jest przeznaczona dla głównych księgowych, skarbników, księgowych jednostek sektora finansów publicznych oraz pracowników służb finansowo-księgowych, słuchaczy kursów o tematyce księgowej oraz studentów.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.107 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 195.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
195.00 zł publio.pl

Magdalena Sobczak - inne e-booki

E-booki podobne do "Inwentaryzacja w sferze budżetowej "