Koszty podatkowe w praktyce

Autor: Marek Kutarba

Wydawnictwo: Infor Biznes

Oszczędzasz: 0%

„Koszty podatkowe w praktyce” to publikacja pełna fachowych porad przydatnych księgowym, pracownikom biur rachunkowych, przedsiębiorcom, a nawet urzędnikom skarbówki.
Autor w przystępny sposób opisuje, jak w zgodzie z obowiązującymi przepisami „wrzucać” wydatki w koszty firmy. Na konkretnych przykładach omawia wszelkie firmowe wydatki, które z punktu widzenia przepisów podatkowych mogą budzić wątpliwości, czy powinny być kwalifikowane jako koszty. Takie podpatrywanie wyjętych z życia przypadków pozwala czytelnikowi skonfrontować je z konkretnymi sytuacjami z własnej działalności. Dzięki wskazówkom zawartym w książce można prawidłowo rozliczyć każdą firmę, niezależnie od tego, czy jest nią duży bank, czy mała spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Publikacja zawiera m.in.: porady, jak kwalifikować wydatki do kosztów podatkowych, reguły ustalania najważniejszych kategorii kosztów oraz przykłady kwalifikacji określonych wydatków do kosztów lub też ich wyłączenia z kosztów uzyskania przychodów.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.81 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 148,99

Formaty Cena Księgarnia
pdf
148,99 zł publio.pl

Marek Kutarba - inne e-booki

E-booki podobne do "Koszty podatkowe w praktyce"