ISBN:9788363360887

Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych z komentarzem

Autor: Magdalena Sobczak

Wydawnictwo: Infor Biznes

Oszczędzasz: 0%

Komentarz do Ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych poparty licznymi praktycznymi przykładami, wzorami oraz podstawą prawną. Wszystkie omawiane w książce zagadnienia oparte są na aktualnie obowiązującym stanie prawnym.
W publikacji uwzględniono interpretację urzędów skarbowych i orzecznictwo sądów. Liczne przykłady wskazują rozwiązania, jakie warto zastosować. Zamieszczono także wzór regulaminu ZFŚS i innych formularzy związanych z administrowaniem ZFŚS. Omówiono zasady ich opracowywania oraz sposoby modyfikacji.
Publikacja zawiera ponadto ujednoliconą wersję Ustawy z 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych, a także Rozporządzenie ministra pracy i polityki socjalnej z 14 marca 1994 r. w sprawie sposobu ustalania przeciętnej liczby zatrudnionych w celu naliczania odpisu na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych. Dodatkowo został w niej umieszczony wyciąg z przepisów związanych z tą tematyką m.in. Karty Nauczyciela, Ustawy o emeryturach pomostowych, ustawy o PIT, ustawy o CIT, ustawy o VAT.
Poradnik jest skierowany do pracodawców, pracowników, służb kadrowo-płacowych, finansowych i socjalnych, związków zawodowych, socjalnych reprezentantów pracowników, przedstawicieli firm zajmujących się kadrową obsługą firm i outsourcingiem kadrowo – płacowym, a także innych osób zainteresowanych tą tematyką.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.70 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 129.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
129.00 zł publio.pl

Magdalena Sobczak - inne e-booki

E-booki podobne do "Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych z komentarzem"