O sensie życia. Refleksje nad życiem autentycznym

Autor: Ewa D. Białek

Wydawnictwo: Self Publishing

Oszczędzasz: 45%

Książka przeznaczona dla Czytelników poszukujących głębszego sensu życia. Jest rodzajem pamiętnika, w sposobie narracji oddając cały dramatyzm życiowych doświadczeń.

Oparta na autentycznym zapisie „na żywo” historii jednego życia i konsekwencji tego zapisu dla dalszej aktywności dla innych.

Wyjątkowa książka - refleksja nad życiem autentycznym, pozwalająca wejść głębiej w korzenie problemów życiowych i zdrowotnych, uformowane w dzieciństwie - w przeżyciach i wzorcach jednostkowych i sposobach reagowania dziecka na sytuacje trudne. Poprzez krótkie i dłuższe fragmenty narracyjne, zarówno subiektywne jak i obiektywne, prowadzi systematycznie Czytelnika w ogląd konsekwencji życiowych doświadczeń w różnych sferach życia. Jakość narracji na przestrzeni kartek wciąga go w dramat jednostkowego życia. Gdzieś od połowy książki uważny Czytelnik może uchwycić przebijające się gdzieś na obrzeżach "światło w tunelu", ukazujące mądrość organizmu do regeneracji, odradzania, uruchamiania mechanizmów autoregulacyjnych,...dawania życiu kierunku i celu...

Refleksje nad życiem i jego sensem (spisane kilkanaście lat temu, ale nie publikowane) znalazły swe praktyczne zastosowanie w osobistym życiu i aktywności na polu medycyny i pedagogiki i odzwierciedlenie w kolejnych książkach: Edukcja integrująca. Alternatywa czy konieczność? (Impuls), Psychosynteza w edukacji. Wzrastanie samoświadomości człowieka (Eneteia); Zrównoważony rozwój dziecka w świetle nowych wyzwań (Impuls); a przede wszystkim w odkodowaniu traumatycznych doświadczeń i chorób w „tercecie medycznym”: Człowiek kwantowy; Edukacja zdrowotna w praktyce; Psychosomatyczne, emocjonalne i duchowe aspekty chorób ze stresu czy wreszcie Fibromialgia. A jeśli istnieje nadzieja na wyzdrowienie?

Bezcenna książka, głęboko refleksyjna, poruszająca „do spodu” swego istnienia, inspirująca do dzielenia się „swoją historią” dla znajdowania swego sensu.

 


Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 14,30

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
14,30 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
14,92 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
19,80 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
19,80 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  15,00 zł
w programie Nexto Premium
23,75 zł nexto.pl
mobi epub pdf
29,52 zł publio.pl
mobi epub
22,00 zł litres.pl
mobi
19,80 zł zinamon.pl
epub
19,80 zł zinamon.pl
pdf
19,80 zł zinamon.pl

Ewa D. Białek - inne e-booki

E-booki podobne do "O sensie życia. Refleksje nad życiem autentycznym"