ISBN:9788363428310

Droga powrotna od choroby do zdrowia

Autor: Ewa Danuta Białek

Wydawnictwo: Instytut Psychosyntezy

Oszczędzasz: 6%

Autorka, długoletni naukowiec w dziedzinie medycyny (immunologii i diagnostyki klinicznej), pierwsza w Polsce psychosyntetyczka (propagująca działania wywodzące się z psychoanalizy, których prekursorem był dr Roberto Assagiolego w początkach XX w.), dotknięta już w dzieciństwie różnymi problemami zdrowotnymi, postanowiła po latach mało skutecznych terapii sama zadbać o swoje zdrowie, docierając do przyczyn trapiących ją dolegliwości (definiowanych jako choroby z autoimmunoagresji.
Autorka z głębokim zrozumieniem i odwagą odsłania przed Czytelnikami swoją historię, zgłębiając jej wpływ na zdrowie i jakość życia. Jako długoletni społecznik i propagatorka „wychowania do zdrowia w rodzinie, szkole i świecie” oraz „edukacji o sobie” przenosi tę indywidualną perspektywę na rodzinę i społeczne skutki, wyciągając wnioski przydatne w budowania „modelu edukacji dla przyszłości”, aby po latach nie było konieczne korzystanie z przeróżnych terapii.

„Ten ogląd przebytej drogi umacniał mnie w momencie niewiedzy i zwątpienia, że ja wiem wszystko o sobie najlepiej i że tylko ja mogę wszystko połączyć w jedną całość. To stało się podstawowym argumentem za tym, że mogę dać sobie z tym radę, dotrzeć do przyczyn i je odkodować.
Wiedziałam już, czego chcę. To był najważniejszy dzień mego życia. Przejęłam stery mego okrętu, zwanego życiem i zdrowiem”.

Fragment jednego z rozdziałów książki

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 32.51 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
32.51 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
32.57 zł ebuczek.pl
mobi epub pdf
48.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
od 6.92 zł
(dostęp online)
48.00 zł ibuk.pl
mobi
43.20 zł zinamon.pl
epub
43.20 zł zinamon.pl
pdf
43.20 zł zinamon.pl

Ewa Danuta Białek - inne e-booki

E-booki podobne do "Droga powrotna od choroby do zdrowia"