ISBN:9788363428853

Lustra na pokolenia

Autor: Ewa D. Białek

Wydawnictwo: Instytut Psychosyntezy

Oszczędzasz: 27%

Książka kontynuuje historię zarówno urazów dzieciństwa, jak i ich skutków, takich jak różne choroby fizyczne, psychiczne i społeczne, które pojawiają się w kolejnych pokoleniach. Jest to szersza ilustracja przyczyn i skutków tego typu problemów, opisanych już w kilku książkach autorki, między innymi: WYCHOWANIE DZIECKA. W kierunku zdrowia i harmonii w sobie i w świecie oraz w książce zatytułowanej "ŚWIADOME RODZICIELSTWO". Jest to również ostrzeżenie zarówno dla rodziców, jak i całego systemu edukacji i leczenia, a także dla polityków, decydujących  nie tylko o priorytetach edukacji, ale także o jakości świata.

Jeśli nie powstrzymamy pokoleniowego przenoszenia braku umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami, stworzymy "depozyty" w postaci uzależnień i chorób "o nieznanej etiologii". W konsekwencji przechodzi to z pokolenia na pokolenie. W ten sposób pojawiają się się choroby "genetycznie uwarunkowane", pochodzące z własnego drzewa rodzinnego, które przeszły w formie implantowanych kolejnemu pokoleniu własnych zachowań.

Nadszedł czas, aby każdy z nas spojrzał we własne "lustro" i zaczął zmieniać wizerunek siebie, a jednocześnie obrazy swoich działań odzwierciedlone w świecie.

Najlepsza cena: Vagabook
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 28.56 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
28.56 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
28.57 zł ebuczek.pl
mobi epub pdf
28.57 zł ebuczek.pl
mobi epub pdf
29.14 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
37.38 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
42.00 zł ibuk.pl
mobi epub
31.50 zł litres.pl
mobi
37.80 zł zinamon.pl
epub
37.80 zł zinamon.pl
pdf
37.80 zł zinamon.pl

Ewa D. Białek - inne e-booki

E-booki podobne do "Lustra na pokolenia"