Lustra na pokolenia

Autor: Ewa D. Białek

Wydawnictwo: Instytut Psychosyntezy

Książka kontynuuje historię zarówno urazów dzieciństwa, jak i ich skutków, takich jak różne choroby fizyczne, psychiczne i społeczne, które pojawiają się w kolejnych pokoleniach. Jest to szersza ilustracja przyczyn i skutków tego typu problemów, opisanych już w kilku książkach autorki, między innymi: WYCHOWANIE DZIECKA. W kierunku zdrowia i harmonii w sobie i w świecie oraz w książce zatytułowanej "ŚWIADOME RODZICIELSTWO". Jest to również ostrzeżenie zarówno dla rodziców, jak i całego systemu edukacji i leczenia, a także dla polityków, decydujących  nie tylko o priorytetach edukacji, ale także o jakości świata.

Jeśli nie powstrzymamy pokoleniowego przenoszenia braku umiejętności radzenia sobie z własnymi emocjami, stworzymy "depozyty" w postaci uzależnień i chorób "o nieznanej etiologii". W konsekwencji przechodzi to z pokolenia na pokolenie. W ten sposób pojawiają się się choroby "genetycznie uwarunkowane", pochodzące z własnego drzewa rodzinnego, które przeszły w formie implantowanych kolejnemu pokoleniu własnych zachowań.

Nadszedł czas, aby każdy z nas spojrzał we własne "lustro" i zaczął zmieniać wizerunek siebie, a jednocześnie obrazy swoich działań odzwierciedlone w świecie.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
18,20 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
25,10 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
25,20 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
25,20 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
30,00 zł legimi.com
mobi epub pdf
30,00 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
39,36 zł publio.pl
mobi epub
24,32 zł woblink.pl
mobi
25,20 zł zinamon.pl
epub
25,20 zł zinamon.pl
pdf
25,20 zł zinamon.pl

Ewa D. Białek - inne e-booki

E-booki podobne do "Lustra na pokolenia"