ISBN:9788363435561

Dieta niskohistaminowa

Autor: Anna Piekarczyk

Wydawnictwo: Eprofess

Stron: 40

Opłacalność: 43.8 zł/100 stron

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD HISTAMINĄ

Ebook + jadłospis.

Borykasz się z ciągłymi problemami skórnymi, trądzikiem młodzieńczym, wodnistym katarem, obrzękami powiek? Ciągle towarzyszy ci zmęczenie, bóle głowy, brzucha, rozdrażnienie, niepokój, zaburzenia rytmu serca, nagłe zaczerwienienie skóry po stresie czy spożyciu wina? Być może problemem jest nadmiar histaminy w twoim organizmie oraz pewne zaburzenia związane z jej metabolizmem?

Ten ebook to krótki przewodnik po diecie niskohistaminowej wraz z propozycjami przepisów. Stworzyłam go dla osób, którzy chcą zrozumieć w czym tkwi problem, poznać działanie histaminy oraz innych amin biogennych, które mogą być początkiem i przyczyną licznych dolegliwości, czy nawet chorób przewlekłych. Spektrum objawów związanych z niską tolerancją histaminy waha się od łagodnych, aż po zagrażających życiu.

Dania są tak skomponowane, aby wspierać organizm w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu histaminy. Zastosowanie ograniczonej diety może zmniejszyć uciążliwe objawy, poprawić jakość życia, przy jednoczesnym zwiększeniu aktywności DAO.

Dieta nie jest dietą indywidualną i może stanowić element terapii po indywidualnej konsultacji z lekarzem i dietetykiem, zwłaszcza jeśli stosowane są leki. Niniejszy poradnik nie podejmuje prób leczenia, stanowi jedynie źródło informacji. Zawarte tu porady nie mogą zastępować diagnostyki i leczenia. Wszelkie wątpliwości należy wyjaśnić w porozumieniu z lekarzem.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 17.52 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19.24 zł ebuczek.pl
mobi epub
19.24 zł ebuczek.pl
pdf
17.52 zł litres.pl
pdf
19.20 zł septem.pl
pdf
od 17.28 zł
(dla stałych klientów)
19.20 zł ebookpoint.pl
pdf
19.20 zł ibuk.pl
pdf
19.48 zł gandalf.com.pl
pdf
21.36 zł swiatebookow.pl
pdf
21.60 zł zinamon.pl

Anna Piekarczyk - inne e-booki

E-booki podobne do "Dieta niskohistaminowa"