ISBN:9788363506490

Plan

Autor: Patrycja Gryciuk

Wydawnictwo: Poligraf

„Plan” to powieść dla kobiet: romantycznych i tych spragnionych emocji. To historia o miłości, tej prawdziwej, którą tak trudno znaleźć w dzisiejszym świecie. „Plan” to też opowieść o trudzie dostosowania uczuć do wymogów skostniałych zasad społeczeństwa, szybkiego tempa życia i oczekiwań zarówno w Polsce, Anglii jak i Stanach Zjednoczonych.

W Oksfordzie, na pierwszym roku studiów siedemnastoletnia Anna, dziewczyna z Wrocławia, zaprzyjaźniona z urokliwym studentem architektury Lorcanem, poznaje przystojnego, starszego o 21 lat, milionera rosyjskiego pochodzenia. Siergiej, konsultant rządu brytyjskiego do spraw utylizacji odpadów, pracuje nad biopaliwem trzeciej generacji. Miłość od pierwszego wejrzenia jest jak porażenie piorunem. Ale przyszłość z tajemniczym Siergiejem, choć zapowiada się różowo, wcale taka być nie musi.

Wielkie uczucie, wahania, emocjonalne rozdarcie między dwoma mężczyznami i nieoczekiwana zmiana światów dla młodej Polki to tylko początek...

„Plan” jest książką jakich wiele, ale w szczególny sposób dającą do myślenia. Ta z pozoru lekka historia o miłości porusza wiele trudnych tematów. Opowiada o ludziach, którzy sami ze sobą toczą wewnętrzną walkę. Czasami silni i odważni, chwilami słabi i wystraszeni, naiwni, pewni siebie czy wyrachowani, mądrzy czy głupi, podejmują decyzje, które zmieniają ich życie. Decyzje dobre, decyzje złe... Każdy z bohaterów zmienia się pod wpływem zaistniałych wydarzeń. Każdy z nich ewoluuje na swój sposób. Każdy w innym kierunku. Każdy ma swój plan...

Jak życie jednej, młodziutkiej dziewczyny zmienia się na przestrzeni 5 lat i czy to ona i jej decyzje mają wpływ na te zmiany?

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Patrycja Gryciuk - inne e-booki

E-booki podobne do "Plan"