ISBN:9788363548131

Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju duchowego

Autor: Grzegorz Kaźmierczak

Wydawnictwo: Psychoskok

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 10.79 zł.

Oszczędzasz: 20%

Książka niniejsza jest darem serca dla wszystkich, którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, bogactwo, szczęście, radość i wszystko inne, czego zapragną. Porusza ona temat budzenia się w prostym wzniesieniu poprzez miłość w sercu, a przy tym nie korzysta z dorobku bogactwa wytworów technik iluzji umysłu, które na przestrzeni tysiącleci tworzyliście.

Ta książka to najprostsza instrukcja obsługi człowieka przez niego samego, przez każdego z was indywidualnie. Każdy z was jest niepowtarzalną istotą i nie ma identycznej recepty na rozwój dla wszystkich. Jednakże każda droga waszej pracy, waszego rozwoju, wiedzie poprzez dane wam serce, poprzez cud bogactwa jego doznań. Od kiedy, zaczęliście kierować się głównie umysłem, odtąd świat na Ziemi przyjął mnóstwo form komplikacji. Transformacja to węzeł splotu czasów. Jest doskonałym momentem, aby wybrać - spośród tysięcy dróg jedyną skuteczną, wiodącą indywidualnie dla każdego poprzez cud jego serca i jego wewnętrznej jaźni.

„Potęga serca” to książka, która jest darem, pochodzącym od Waszej Wyższej Jaźni, która prosto może być zastosowana przez każdego z Was, niezależnie od waszej świadomości tego, w kogo lub w co wierzycie, od waszego wykształcenia, czy wewnętrznej mądrości.

Od Autora: "Dając wam tę książkę, otrzymujecie możliwość wyboru i proste podpowiedzi. To, jaką drogę wybierzecie jest indywidualną decyzją każdego z Was. Niech Was nie dziwią wydarzenia, jakie możecie uruchomić, zmieniając swoją świadomość, cuda, których doświadczycie. Dokądkolwiek zechcecie iść, idźcie przeniknięci miłością, którą możecie odczuć, mentalnie przytulając tę książkę do swego serca.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 11.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
12.00 zł inbook.pl
mobi epub pdf
12.81 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
13.26 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
13.82 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
  8.94 zł
w programie Nexto Premium
13.86 zł nexto.pl
mobi epub pdf
14.90 zł sensus.pl
mobi epub pdf
14.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
od 13.41 zł
(dla stałych klientów)
14.90 zł ebookpoint.pl
mobi epub
12.17 zł ebuczek.pl
mobi epub
12.17 zł ebuczek.pl
mobi epub
12.17 zł ebuczek.pl
mobi epub
14.90 zł woblink.pl
mobi epub
14.90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 9.99 zł
(w abonamencie)
14.90 zł legimi.com
mobi
11.90 zł zinamon.pl
epub
11.90 zł zinamon.pl
pdf
11.90 zł zinamon.pl

Grzegorz Kaźmierczak - inne e-booki

E-booki podobne do "Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju duchowego"