ISBN:9788363598440

Wybory

Autor: Joanna Łukowska

Wydawnictwo: RW2010

Stron: 183

Opłacalność: 5.3 zł/100 stron

Zbiór siedmiu pełnych ciepła i humoru nowelek, opowiadających o dorastaniu, przyjaźni, miłości i podejmowaniu decyzji: tych błahych i tych na całe życie. Coś dla młodszych i starszych, dla dziewcząt i chłopaków, dla wszystkich, którzy nie wstydzą się swoich uczuć.

Tytułowe „Wybory” to historia rozgrywki między prymuską Zosią a nonszalanckim Antkiem Romanem, dwojga imion, z których jedno jest nazwiskiem. Oboje, nieco wbrew sobie, zostają wmanewrowani w wybory na przewodniczącego samorządu szkolnego. Kto wygra?

„Pyzo, wróć”. Pulchna Helena, zwana Pyzą, nie ma kompleksów, a jej życie biegnie szczęśliwym, choć nieco samotnym torem. Do czasu gdy poznaje patykowatego Metodego, zwanego Długim. Co wyniknie z tego spotkania? Czy Pyza oszaleje i zacznie się... odchudzać?

„Dziennik, pryszcze i cudze sekrety”. Opowiadanie o problemach dojrzewania, tych fizycznych i tych duchowych. Oraz o tym, czym się kończy śledzenie cudzych tajemnic, oraz czym grozi kradzież klasowego dziennika.

„Działka, moja zmora”. Każdy, kto był ciągany przez rodziców na działkę, gdzie tyrał jak wyrobnik, doskonale zrozumie bunt bohaterki.

 „Wakacje w siodle”. Paczka kumpli decyduje się na aktywne wakacje. Na Ranczu spotkają kogoś, kogo absolutnie nie spodziewali się tam spotkać. Ucząc się jazdy konnej, poznają samych siebie. Lecząc odciski i zakwasy, uczą się przyjaźni, miłości, poświęcenia, odwagi, wytrwałości.

 „Korepetycje z przyjaźni”. Majka wyciąga z kłopotów największe matematyczne matoły. Ale i ona potrzebuje korepetycji – z uwodzenia. W poznawaniu sekretów płci brzydkiej pomaga jej polonista Wojtek. W zamian Majka zgadza się przygotować do matury jego kolegę, uroczego Czarka. Cóż wyniknie z tych nauk? Czym skończy się studenckie qui pro quo?

 „Smok i dziewica”. Justyna mogłaby być szczęśliwą młodą kobietą... gdyby nie dziadek, który od lat odstrasza od niej wszystkich kawalerów. Rycerzy – pretendentów do jej serca i ręki – było wielu, ale żaden nie pokonał sprytnego staruszka, strzegącego cnoty swej wnuczki jak smok skarbów. Czy ktoś go w końcu wyjdzie zwycięsko z potyczki?

 

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 9.69 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
9.69 zł septem.pl
mobi epub pdf
9.69 zł sensus.pl
mobi epub pdf
od 8.72 zł
(dla stałych klientów)
9.69 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
10.51 zł ebuczek.pl
mobi epub pdf
10.51 zł ebuczek.pl
mobi epub pdf
10.51 zł ebuczek.pl
mobi epub pdf
  8.94 zł
w programie Nexto Premium
13.86 zł nexto.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
14.90 zł legimi.com
mobi epub pdf
od 2.98 zł
(dostęp online)
14.90 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
14.90 zł publio.pl
mobi epub
11.92 zł inverso.pl
mobi epub
12.74 zł woblink.pl
mobi epub
13.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
13.73 zł gandalf.com.pl
mobi epub
14.90 zł empik.pl
mobi
9.70 zł zinamon.pl
epub
9.70 zł zinamon.pl
pdf
9.70 zł zinamon.pl

Joanna Łukowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Wybory"