ISBN:9788363712020

Wpływ wydobycia gazu łupkowego na rozwój społeczno-ekonomiczny regionów - amerykańskie success story i potencjalne szanse dla Polski

Autor: Izabela Albrycht(red.)

Wydawnictwo: E-bookowo

Raport jest próbą rzetelnej analizy uwarunkowań ekonomicznych i społecznych, związanych z poszukiwaniem i eksploatacją złóż gazu niekonwencjonalnego w Polsce i w jej poszczególnych regionach. Raport zawiera autorską analizę wpływu sektora wydobywczego gazu konwencjonalnego w Polsce na lokalne procesy gospodarcze. Zestawienie jej wyników z doświadczeniami północnoamerykańskiej rewolucji łupkowej, pozwoliło sformułować listę prawdopodobnych korzyści dla rozwoju społeczno-ekonomicznego polskich regionów, wynikających z wpływu sektora poszukiwań i wydobycia gazu łupkowego. Publikacja jest źródłem rzeczowych argumentów, które w obecnej, wczesnej fazie rozwoju sektora łupkowego w Polsce, mogą mieć istotne znaczenie dla budowania prawdziwego, a tym samym pozytywnego klimatu wokół gazu łupkowego.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.68 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 123.48 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
123.48 zł gandalf.com.pl
pdf
152.81 zł swiatebookow.pl
pdf
152.81 zł legimi.com
pdf
152.81 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Wpływ wydobycia gazu łupkowego na rozwój społeczno-ekonomiczny regionów - amerykańskie success story i potencjalne szanse dla Polski"