Wpływ wydobycia gazu łupkowego na rozwój społeczno-ekonomiczny regionów - amerykańskie success story i potencjalne szanse dla Polski

Autor: Izabela Albrycht(red.)

Wydawnictwo: E-bookowo

Raport jest próbą rzetelnej analizy uwarunkowań ekonomicznych i społecznych, związanych z poszukiwaniem i eksploatacją złóż gazu niekonwencjonalnego w Polsce i w jej poszczególnych regionach. Raport zawiera autorską analizę wpływu sektora wydobywczego gazu konwencjonalnego w Polsce na lokalne procesy gospodarcze. Zestawienie jej wyników z doświadczeniami północnoamerykańskiej rewolucji łupkowej, pozwoliło sformułować listę prawdopodobnych korzyści dla rozwoju społeczno-ekonomicznego polskich regionów, wynikających z wpływu sektora poszukiwań i wydobycia gazu łupkowego. Publikacja jest źródłem rzeczowych argumentów, które w obecnej, wczesnej fazie rozwoju sektora łupkowego w Polsce, mogą mieć istotne znaczenie dla budowania prawdziwego, a tym samym pozytywnego klimatu wokół gazu łupkowego.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.82 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 149,75

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
149,75 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
161,11 zł eplaton.pl
bez DRM pdf
170,05 zł swiatebookow.pl
bez DRM pdf
179,00 zł virtualo.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
179,00 zł legimi.com

E-booki podobne do "Wpływ wydobycia gazu łupkowego na rozwój społeczno-ekonomiczny regionów - amerykańskie success story i potencjalne szanse dla Polski"