Między obietnicami. Nie musiałem ale chciałem...

Autor: Ronald Yust

Wydawnictwo: Wydawnictwo Astrum

Autor, Ronald Yust, specjalizujący się w nowym na polskim rynku gatunku literackim tzw. powieściach political fiction, tym razem fabułę oparł na faktach z życia Premiera RP Donalda Tuska, traktując swoją opowieść, jako nieautoryzowaną ripostę na książkę jego żony, Małgorzaty Tusk.

Gatunek ten jest stałym i bardzo popularnym elemementem kultury literackiej na świecie. Wszak wyobraźnia autora w ocenie zachowań premiera i czołowych postaci sceny politycznej z jego otoczenia, bez obrażania kogokolwiek mogą przyczynić się do ocieplenia wizerunku opisywanej postaci, czyniąc ją przyjazną zwykłym ludziom. To, co widzimy w telewizji, nie zawsze jest odbiciem prawdziej osobowości tych postaci, warto więc pokazywać polityków czy celebrytów z ich słabościami, wadami i zaletami, które czynią ich takimi samymi ludźmi, jak i my sami.

O Tusku krążą legendy, że jest bezwzględny i pozbawiony empatii. Że ten brak empatii jest powodem braku zrozumienia swoich współpracowników i przyczyną permanentnej w kraju recesji. Są i tacy, co oceniają go nawet jako osobowość dyssocjalną, o braku zdolności do przeżywania emocji, braku integracji sfer poznawczej, behawioralnej i emocjonalnej, a także do trwałej niezdolności do związków uczuciowych z innymi ludźmi. Ale czy to prawda? Odpowiedzi poszukaj Czytelniku w tej książce!

Mam nadzieję, że będzie to ciekawa lektura, ponieważ napisał ją Ronald Yust - znakomity autor cieszącej się powodzeniem książki JACK STRONG VEL RYSZARD KUKLIŃSKI NADAJE.

Najlepsza cena: Rawelo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 13,05

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
13,05 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
15,66 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
16,53 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
17,40 zł woblink.pl
bez DRM pdf
14,56 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi
15,70 zł zinamon.pl
bez DRM epub
15,70 zł zinamon.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
17,40 zł legimi.com
bez DRM pdf
17,40 zł virtualo.pl

E-booki podobne do "Między obietnicami. Nie musiałem ale chciałem..."