Wypisy z księgi mroku

Autor: Jacek Jarecki

Wydawnictwo: Goneta

Stron: 162

Opłacalność: 5.99 zł/100 stron

Opowiadania z horrorem i fantastyką w tle. Wszystkie fantastyczne wizje tkwią w naszych głowach. Dowiadujemy się, jaki wpływ na nasze życie mają media, czego może dokonać telewizja, jak bardzo zmienić nasze życie. Jak bardzo ulegamy wpływom innych i co może się stać z nami i naszymi bliskimi. Nawet jeśli w naszej naturze nie leży przemoc, to jednak pokłady psychiki i nieznanej nam jaźni mogą wykreować zachowania, o które sami się nie podejrzewamy.
Pytaniem pozostaje, czy na pewno nasze życie jest prawdziwe. A może ktoś nami steruje? Może wszyscy jesteśmy zamknięci na wielkim oddziale psychiatrycznym? Albo ktoś bawi się w reality show z ludźmi w roli głównej?
Żadne z opowiadań nie ma zaakcentowanego zakończenia. Czytelnik sam musi wyciągnąć wnioski. Ta gra autora z czytelnikiem jest intrygująca, a historie tu przedstawione prawdopodobne. Obyśmy nie zatracili w sobie rzeczywistości i oby nikt nigdy nie sprowadził naszego życia i rozrywki do swoistego reality show, które rządzi ludźmi na świecie. Przerażające, do czego może nas to doprowadzić. 
Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 9,70

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
10,11 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
13,26 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
14,16 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
  8,94 zł
w programie Nexto Premium
14,16 zł nexto.pl
mobi
9,70 zł zinamon.pl
epub
9,70 zł zinamon.pl
pdf
9,70 zł zinamon.pl

Jacek Jarecki - inne e-booki

E-booki podobne do "Wypisy z księgi mroku"