ISBN:9788363837280

Inny Jezus, inny duch, inna ewangelia. Kluczowe doktryny Świadków Jehowy w świetle Biblii

Autor: Natan Chesed

Wydawnictwo: Logos Media

Stron: 145

Opłacalność: 9.31 zł/100 stron

Natura Chrystusa, Duch Święty i przesłanie ewangelii – co na te tematy mówi Strażnica? A czego nauczają kościoły chrześcijańskie? Które doktryny wytrzymają próbę solidnej analizy Biblii?

„Autor podejmując się polemiki z niektórymi naukami Świadków Jehowy wykazał się dużą znajomością zarówno nauk, jak i sposobu myślenia Świadków Jehowy. Dzięki temu przedstawienie zdrowego nauczania biblijnego jest w moim odczuciu bardzo skuteczne”.

Paweł Szewczyk

Chrześcijański Ośrodek Edukacyjny „Berea”, Filia w Krakowie

„Wielu chrześcijan znajdzie w tej pracy pomoc do prowadzenia dialogu i zwiastowania ewangelii Świadkom Jehowy oraz tym, którzy opuścili ich organizację. Jestem przekonany, że książka ta może też pomóc Świadkom Jehowy, zwłaszcza tym, którzy nie boją się poddać rewizji swoich przekonań”.

Krzysztof Gołębiowski

Chrześcijański Ośrodek Edukacyjny „Berea”, Świętochłowice 

„Autor w sposób przystępny, klarowny, a zarazem niezwykle wnikliwy i dogłębny omawia kwestie, z którymi zarówno poszukujący prawdy członek organizacji Świadków Jehowy, jak i mający okazję do rozmowy z członkami tej organizacji prawdziwie wierzący chrześcijanin, powinien się zapoznać. Jej lektura pozwala nie tylko ugruntować podstawy wiedzy na temat nauczania Biblii, ale także precyzyjnie rozdzielić pozorną prawdę od rzeczywistej nauki Pisma Świętego, rozpatrywanej w kontekście nauki przenikającej całą Księgę”.

Dr Anna Zamkowska

Katedra Pedagogiki i Psychologii

Politechnika Radomska im. Kazimierza Pułaskiego

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 13.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
13.50 zł swiatksiazki.pl

E-booki podobne do "Inny Jezus, inny duch, inna ewangelia. Kluczowe doktryny Świadków Jehowy w świetle Biblii"