ISBN:9788363841270

Sanato

Autor: Marcin Szczygielski

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Latarnik

Stron: 360

Opłacalność: 5.83 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Jesień 1931 roku. Do luksusowego sanatorium w Zakopanem przyjeżdża młody niemiecki lekarz Matys Dresler ze swoją narzeczoną, a zarazem pacjentką Irą, która ma być dowodem na skuteczność jego rewolucyjnej metody leczenia gruźlicy zastrzykami z płynnego złota. Ośmioro pensjonariuszy wyraża zgodę na udział w eksperymentalnej kuracji - wśród nich jest także młoda mężatka Nina. Ryzykowna chryzoterapia przynosi dobre wyniki... Przynajmniej do chwili, gdy w umysłach pacjentów nie zaczynają się ujawniać przerażające efekty uboczne, które wywołuje.

Autentyczne zapiski Niny Ostromęckiej, które prowadziła podczas tragicznego w skutkach medycznego eksperymentu, stały się podstawą powieści Marcina Szczygielskiego odsłaniającej mroczną tajemnicę krwawych wydarzeń nazwanych przez polskie gazety w 1932 roku "złotą gorączką Sanato".

Marcin Szczygielski stworzył horror, którego lektura wywołuje lodowaty dreszcz i przerażenie, niczym nie ustępujące tym, których możemy doświadczać, czytając książki mistrzów tego gatunku.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 20.97 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
20.97 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23.81 zł virtualo.pl
mobi epub
23.81 zł empik.pl
mobi epub
23.81 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
23.81 zł legimi.com

Marcin Szczygielski - inne e-booki

E-booki podobne do "Sanato"