ISBN:9788363841270

Sanato

Autor: Marcin Szczygielski

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Latarnik

Stron: 360

Opłacalność: 5.76 zł/100 stron

Oszczędzasz: 23%

Jesień 1931 roku. Do luksusowego sanatorium w Zakopanem przyjeżdża młody niemiecki lekarz Matys Dresler ze swoją narzeczoną, a zarazem pacjentką Irą, która ma być dowodem na skuteczność jego rewolucyjnej metody leczenia gruźlicy zastrzykami z płynnego złota. Ośmioro pensjonariuszy wyraża zgodę na udział w eksperymentalnej kuracji - wśród nich jest także młoda mężatka Nina. Ryzykowna chryzoterapia przynosi dobre wyniki... Przynajmniej do chwili, gdy w umysłach pacjentów nie zaczynają się ujawniać przerażające efekty uboczne, które wywołuje.

Autentyczne zapiski Niny Ostromęckiej, które prowadziła podczas tragicznego w skutkach medycznego eksperymentu, stały się podstawą powieści Marcina Szczygielskiego odsłaniającej mroczną tajemnicę krwawych wydarzeń nazwanych przez polskie gazety w 1932 roku "złotą gorączką Sanato".

Marcin Szczygielski stworzył horror, którego lektura wywołuje lodowaty dreszcz i przerażenie, niczym nie ustępujące tym, których możemy doświadczać, czytając książki mistrzów tego gatunku.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 20.72 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
20.72 zł gandalf.com.pl
mobi epub
22.62 zł swiatebookow.pl
mobi epub
23.81 zł virtualo.pl
mobi epub
23.81 zł empik.pl

Marcin Szczygielski - inne e-booki

E-booki podobne do "Sanato"