ISBN:9788363913304

Wynagrodzenia pracowników 2014

Autor: Monika Beliczyńska, Alicja Bobak, Justyna Długosz, Barbara Dróżdż

Wydawnictwo: Forum Doradców Podatkowych

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 32.12 zł.

Oszczędzasz: 32%

Niniejsza publikacja powstała z myślą zarówno o przedsiębiorcach już prowadzących działalność gospodarczą, jak i rozpoczynających swoją działalność. W sposób kompleksowy omawia obowiązki przedsiębiorców zatrudniających pracowników na podstawie umowy o pracę, ale także współpracujących z osobami na podstawie umów cywilnoprawnych m.in. umów zlecenia albo umów o dzieło. Poszczególne rozdziały odwołują się do obowiązków przedsiębiorców z zakresu prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, ale też licznych obowiązków z zakresu prawa podatkowego.
W książce omówiono szereg obowiązków i uprawnień przedsiębiorcy m.in.: obowiązki płatnika w podatku dochodowym od osób fizycznych, zasady odprowadzania składek na ubezpieczenie społeczne oraz ubezpieczenie zdrowotne, a także zasady nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy i umów cywilnoprawnych. Dodatkowo publikacja odwołuje się do wielu bieżących i aktualnych problemów jak zawieszenie prawa do emerytury czy też zasady wypłaty zasiłków chorobowych, macierzyńskich i opiekuńczych.
Publikacja odwołuje się do wielu praktycznych przykładów oraz prezentuje wzory deklaracji podatkowych, dokumentów ZUS oraz wzorów umów o pracę i innych dokumentów niezbędnych w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.26 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 32.12 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
32.12 zł ebuczek.pl
pdf
32.12 zł ebuczek.pl
pdf
32.82 zł gandalf.com.pl
pdf
od 34.07 zł
(dla stałych klientów)
37.85 zł ebookpoint.pl
pdf
42.11 zł swiatebookow.pl
pdf
42.60 zł zinamon.pl
pdf
47.31 zł publio.pl
pdf
47.31 zł ibuk.pl

Monika Beliczyńska - inne e-booki

Alicja Bobak - inne e-booki

Barbara Dróżdż - inne e-booki

E-booki podobne do "Wynagrodzenia pracowników 2014"